Šta vi radite dok ona pere & kuva?

Kako dobra tema:p

Muskarcima postavljena, zene odgovaraju brzinom munje;)
Moj muz lezi, gleda sve moguce nogometne lige svjeta, od Sudanske do Engleske i svako tri minute prigovara kako uvik mlatim krpom, zujim usisivacem, usmrdim kucu:eek: dinstanom kapulom dok njemu ide utakmica od "zivotnog znacaja":roll:
Najsretniji bi bio kad bi gledao utakmicu tako sto bi i ja bila pored njega, djipala sa kauca na svaku sansu ili postignut gol i pomogucnosti kad bi se naoruzala pivom:eek:

To za mog postojanja nece docekati!:rtfm:
 
Slazem se.U svakom slucaju to je za svaku pohvalu.Muskarci bi mozda trebalo da slede tvoj primer.Dok ona pere ,pegla... vi uzmite bar usisajte i umesto isfrustrirane zene koja se stalno zali kako joj ne pomazete dobicete zenu koja ce se bas obradovati sto nema klasicnog BALKANCA a mozda bude i raspolozena pa je nece "boleti glava" i navece dobijete ono sto zelite.Probajte :zper:
 
Slazem se.U svakom slucaju to je za svaku pohvalu.Muskarci bi mozda trebalo da slede tvoj primer.Dok ona pere ,pegla... vi uzmite bar usisajte i umesto isfrustrirane zene koja se stalno zali kako joj ne pomazete dobicete zenu koja ce se bas obradovati sto nema klasicnog BALKANCA a mozda bude i raspolozena pa je nece "boleti glava" i navece dobijete ono sto zelite.Probajte :zper:

Pa naravno :D, za kućne poslove moj moto je - pomogni joj u ponekom ćošku i sigurno imaš snošku :D
 

Back
Top