šta vi muškarci hoćete

R

račica

Gost
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
 
He,he racice kakav je osecaj kada neko samo flertuje sa tobom bez ikakvih pretenzija za nesto vise.
Vidis zene imaju potrebu ,neke vise neke manje da ponekad flertuju sa nekim muskarcem ali samo flert bez ikakvih pretenzija za nesto vise,a isto tako ima i muskaraca koji ponekad isflertuju sa nekom ribom.
Tako da je to izgleda normalna pojava,zavisi samo koliko neko uziva u flertu...
 
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
zato sto kada vam se pokazu emocije vi onda manipulisete i gazite-pored toga dosta zena i hoce tu macho ulogu-svaki put kad sam bio fin,popustljiv,zainteresovan-bio sam odyeban na kraju-
mislite o tome :!:
 
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
to ti je draga moja krinka... ili način kako sebi diči samopouzdanje

ja ipak stojim iza ... toliko dugo je trćao zamnom da sam ga uhvatila ,-)
 
ajatolah:
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
zato sto kada vam se pokazu emocije vi onda manipulisete i gazite-pored toga dosta zena i hoce tu macho ulogu-svaki put kad sam bio fin,popustljiv,zainteresovan-bio sam odyeban na kraju-
mislite o tome :!:
------------------------------------------------
A moze i ta opcija koja se zove tvrdjenje pazara...:)
 
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi
Много смо сујетни... Хоћемо да у твојим очима будемо најбољи.
Знаш ли онај виц о три *ебача који су живели у истом дворишту? Први напише на својим вратима: "Најбољи *ебач у граду". Одмах потом други напише на својим вратима: "Најбољи *ебач у држави". Трећи се снађе с оваквим натписом: "Најбољи *ебач у дворишту".
 
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi

Pravo pitanje je da li su u pitanju mladji ili stariji muskarci i devojke ili zene.Sve zavisi od godina , kada su ljudi stariji , ako su se vec mucili i pentrali uz neku planinu(kako rekose ovde) retko se desava da se odustane kad se dignete na vrh.kada su mladji u pitanju, postoji dosta toga sto dovodi do takvog ponasanja , izmedju ostalog i sujeta i mladalacki ego(mislim na dokazivanje samom sebi i drugima) Bilo bi dobro da nam kazes koliko imas godina , pa bi mozda precizno mogli da odgovorimo.
A sto se tice Blondi , nisam ni sumnjao da zadihanog planinara ako je u dobrom stanju pusta tek tako lako :lol:
Iskreno se slazem nema tu pentranja za dzabe.Ako si vec bacio kanapce i krenuo gore , red je da ostanes malo duze :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi

Pravo pitanje je da li su u pitanju mladji ili stariji muskarci i devojke ili zene.Sve zavisi od godina , kada su ljudi stariji , ako su se vec mucili i pentrali uz neku planinu(kako rekose ovde) retko se desava da se odustane kad se dignete na vrh.kada su mladji u pitanju, postoji dosta toga sto dovodi do takvog ponasanja , izmedju ostalog i sujeta i mladalacki ego(mislim na dokazivanje samom sebi i drugima) Bilo bi dobro da nam kazes koliko imas godina , pa bi mozda precizno mogli da odgovorimo.
A sto se tice Blondi , nisam ni sumnjao da zadihanog planinara ako je u dobrom stanju pusta tek tako lako :lol:
Iskreno se slazem nema tu pentranja za dzabe.Ako si vec bacio kanapce i krenuo gore , red je da ostanes malo duze :lol: :lol:
pozdrav čiča-u pravu si i sjajne metafore :lol:
 
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi

A bice da je odgovor u onoj N.Bekvalac:

Zbog tebe postacu i ja
divlja ,neukrotiva
Vi muskarci volite
kad za ljubav molite.....

Ima tu istine,ima.....
 
DON:
račica:
šta vi muški ustvari hoćete?prvo nas muvate,radite sve da vas primetimo, a onda kad nam se svidite i kada to saznate vi se pravite ko da ništa nije bilo!pravite se da ste ne zainteresirani!kako to???šta je to ustvari??objasnite mi

A bice da je odgovor u onoj N.Bekvalac:

Zbog tebe postacu i ja
divlja ,neukrotiva
Vi muskarci volite
kad za ljubav molite.....

Ima tu istine,ima.....

:P jel to znači da treba da vas ignorišemo?da vam ne pokazujemo da nam je stalo,iako nas vi muvate i non-stop zavodite?ko bi vas muške razumeo??? pa kako da mi devojke znamo kad je samo flert,a kad hoćete nešto ozbiljnije?pozdrav :?:
 
Da to odgovorim i zavrsavam,jer se bojim da ce prerasti u chat,pa opet cu ja biti dezurni.....Neka,njihova malodusnost,moja prednost.
Elem,vec sam ranije pisao,mislim da je Kety bila u pitanju:ZENA BIRA,muskarci zive u ubedjenju da su osvajaci.Zena to lukavo pusta.Da zive u sopstvenom ubedjenju.I da uzivaju.
Ne bira zena tako sto ce muskarca pozvati na kafu,pice,ili rucak.Mora to malo suptilnije,jedan provokativan pogled i gotovo je to.Mreza se zakoprcala,crna udovica je zadovoljna.
Treba znati uputiti mig i voditi igru do kraja......
 

Back
Top