Sta vi mislite???

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
A sto mislis da je mala ogranicena. Vama cim neko nije pokvareno smece odmah je ogranicen... uh kako me takvi nerviraju

Dobro mačak, ne kostreši se. Nisam mislila ništa loše. Ako je zaista istina ono što mala piše onda je njen "dečko" pravi kreten. Samo mi priča deluje neverovatno. Doduše, ja sam tih njenih petnaest imala poodavno, pa se i ne sećam kako sam doživljavala svet oko sebe. :roll:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.890
Dobro mačak, ne kostreši se. Nisam mislila ništa loše. Ako je zaista istina ono što mala piše onda je njen "dečko" pravi kreten. Samo mi priča deluje neverovatno. Doduše, ja sam tih njenih petnaest imala poodavno, pa se i ne sećam kako sam doživljavala svet oko sebe. :roll:

Sta si dobila kompjuter za 30 godina rada u firmi pa cvakas po internetu?

Kako se ne secas, pa je mozda neverovatna a mozda i nije. Ma dobro snaci ce se ona vec. Zensko je to.:wink:

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Sinoc sam se pomirila sa bivsim deckom i bilo nam je super ali pokrenuli smo jednu temu i tako nesto pricali.. Naime on je stariji od mene i normalno da ima neke svoje potrebe. Rekao mi je da on nikada ne bi trazio to od mene, mozda da sam 3-4 godine starija ali sad nikako i da je njemu to kao i svakom drugom muskarcu potrebno. Ja sam njemu rekla da je meni to ok i da mu ja ne branim da to ima sa strane.. Tako da mi je rekao da mora bar jednom mesecno sa nekom drugom da ima sex, tj najavio mi je to unapred.. Zanima me sta vi mislite o svemu tome i da li sam ispravno postupila???:confused:

Ma de odlicno ti je to...nemoj da places i zalis se kasnije...kada bude..kar..ao sve sto mu stigne pod ruku...i da sluucajno se zalis kako si ljubomorna i neke stvari tako jer kad si na to sad pristala kako ce biti kasnije ako to potraje mada cisto sumnjam...inace kkoliko ti je godina...i bil on pustio da tebe je.be neko drugi razmisli maco malo!

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Ok ljudi to su vasi komentari. Za sve neupucene koji ne citaju imam 15.5 godina.. Nek **** sve redom sta mene za to boli uvo. on zivi u kuci tako da mu je parkic daleko.. Bas sam namerno temu postavila ovde da mi neki strucniji odgovore a ne na tinejdzerima.. Vidim da ste se prilicno zainteresovali. NE znam sto vam deluje neverovatno, sve sto sam rekla je istina. Ja sam istrajna u svojoj odluci, ko misli drugacije ima pravo da to radi.. Sta mu ja mogu!

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.253
Ok ljudi to su vasi komentari. Za sve neupucene koji ne citaju imam 15.5 godina.. Nek **** sve redom sta mene za to boli uvo. on zivi u kuci tako da mu je parkic daleko.. Bas sam namerno temu postavila ovde da mi neki strucniji odgovore a ne na tinejdzerima.. Vidim da ste se prilicno zainteresovali. NE znam sto vam deluje neverovatno, sve sto sam rekla je istina. Ja sam istrajna u svojoj odluci, ko misli drugacije ima pravo da to radi.. Sta mu ja mogu!
...pa jel ti lepo vidiš da je ovo 18 plus forum....

12345

Početnik
Banovan
Poruka
26
Sinoc sam se pomirila sa bivsim deckom i bilo nam je super ali pokrenuli smo jednu temu i tako nesto pricali.. Naime on je stariji od mene i normalno da ima neke svoje potrebe. Rekao mi je da on nikada ne bi trazio to od mene, mozda da sam 3-4 godine starija ali sad nikako i da je njemu to kao i svakom drugom muskarcu potrebno. Ja sam njemu rekla da je meni to ok i da mu ja ne branim da to ima sa strane.. Tako da mi je rekao da mora bar jednom mesecno sa nekom drugom da ima sex, tj najavio mi je to unapred.. Zanima me sta vi mislite o svemu tome i da li sam ispravno postupila???:confused:

Da ti nije rekao mozda "ja sam ti decko ali cu kresati jednu drugu devojku jednom mesecno oces neces nemoras?" :confused: 8-):lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.