Šta većina ljudi voli, a vi mrzite?

Не волим оговарање,али сматрам да већина то не воли.
Не волим страну музику,коју већина воли(бар овде).
Такође не волим интимне ствари(знате на шта мислим).
Isto ti je to sad. Pogledam onaj užas na MTV, ustvari nemam pojma ni ko su.
Nema više muzike, kvalitet opao, što snimili, snimili.
Svejedno o kom žanru pričamo, zaključujem po smajliju smeh da voliš sadašnju muziku, našu,
a pod "stranu" verovatno ono što si viđao, rock iz "70, "80, strani i tako to i tako dalje ne voliš.
Ja mogu da slušam Draganu Mirković pa posle Metallicu, nema veze ko je kakav sa muzičkim ukusom.
 
Radno vreme. Ne bi trebalo da počinje pre 10 ,11 h
Većini odgovara što ustajemo ko vampiri.
Nisam jutarnji tip. Negde pročitah da u školama deci ne daju pismene zadatke prvi i drugi čas kad su prva smena.
Moja majka mi je isto to rekla (nisu SAD izmislili toplu vodu) da kad je ona išla u školu, prvi-drugi čas je bilo- "Live the kids alone!"

Međutim, roditelji više vole prvu smenu jer su kod kuće već u 14-15h ono kad su svi radili od 5,6,7 h.
Sad većina radi 9-17h i tu ti ode ceo dan, i opet mora se ustati u 7h ili ranije, zavisi od saobraćaja.

Interesantno je da je velika većina penzionera na pitanje šta im je bilo najteže odgovorila sa: "Da ustajem ujutru i idem na posao".

Sa druge strane, kukaju i na drugu smenu ("Izgubih ceo dan").

E, moji smrtnici...alarm na satu je najgori izum ikada :lol: Ozbiljno.
 
Ne volim kad svi bulje u telefon, odgovaraju na poruke sa vibera ili kad u društvu ili u autobusu počne razgovor pa silom prilika moraš da slušaš. A glasni su da možeš da ih čuješ sa ćoška ulice.
To mi je najveća seljanija.
Često vidjam i parove, šetaju, a jedno na telefonu.
Ne razumem tu opsesiju telefonom. Ok, obaviš šta moraš a za sve ostale, čujemo se kasnije kad dodjem kući.
 
Leto, moram 3* da se tusiram, karfiol, reality sranja, dating aplikacije I slicne gluposti, drzanje telefona u ruci kada ides ulicom I pricas sa nekim..
Делује ми да доста људи око мене не воли лето,као ни зиму.

Aktuelnu vlast, rijaliti programe, žlj serije, turbo folk...
И турбо фолк мрзе скоро сви око мене.
 

Back
Top