Šta vas zanima o njemu/njoj pre ulaska u vezu?

Kosta2

Legenda
Poruka
64.925
Šta vas zanima o njemu/njoj pre ulaska u vezu?

Pre ulaska u vezu pretpostavljam da se o osobi koja vas zanima informišete direktno kod osobe ili ako je moguće, zaobilazno, raspitivanjem sa strane.
Koje stvari po vama treba obavezno da znate?

Da li je trenutno udata ili oženjen, da odma prekinete ako ne želite da se paćate s prstenovanima?
Ako je slobodna, da li ima bračnu istoriju?
Sve o socijalnom statusu (završena škola, zaposlenje, imovina, ušteđevina, ...)?
Familijarna situacija, roditelji, braća, sestre, da znate ko će da vam zvoca u budućnosti?
Da li je na internetu osoba aktivna, ima li profile, slike itd, itd?
Informacije o karakteru, hobijima, veštinama, znanju?
Informacije o seksualnoj opredeljenosti, da ne ispadne posle da bi se ili se već je vaš izabranik vodao za ručicu s muškarcima ili vaša izabranica ljubakala s kolegicama?
Informacije o prethodnom seksualnom iskustvu, da vas ne zapadne neko nevinašce ili još gore ženskaroš ili radodajka?
Nacionalnost, vera, da li se bavi gatanjem, magijom ili slično?

Ili nešto drugo, ovde nenavedeno?

Kosta2

Legenda
Poruka
64.925
Zaboravio si:

Krvna slika i krvna grupa
Urinokultura
Porodicno stablo 7 generacija unazad
Lekarsko uverenje sa sve UZ abdomena i potpisom psihijatra
Test na narkotike
Koliko dize iz izbacaja
Teorijski i prakticni test poznavanja saobracajnih propisa.

Pretpostavljam da se zaebavaš, ali jedan moj drugar isključivo ganja devojke koje su jedinice.
Neće da deli nasledstvo. :lol:

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Ma, nemam nameru da ulazim u veze osim prolaznih za sex, pa me od svega navedebog zanima samo seksualno opredeljenje i da li je normalan
Zgodno je znati i čime se bavi, ali to je za 2 ili više viđanja, za 1 ne mora 😁😏
Politicko opredeljenje je u danasnje vreme bitnije od seksualnog....

Kosta2

Legenda
Poruka
64.925
Donekle si u pravu, mada, ja licno kada bih uletao u takve veze, nikakav problem ako je devojka bi, ali nikako ne bih mogao da progutam da je jedna od 2 miliona, ili student akademije Mladih talenata. Pa makar bila kao Adriana Lima.

Nije isto žena bi i muškarac bi.
Da meni bi devojka dovede još jednu u krevet ne bi se bunio, nešto bi me zapalo, borio bi se rukama i nogama.
A zamisli da Žabin bivši dovede svog u krevet i ovaj navali na Žabinog ko sivonja.
Šta da radi Žaba, nežna i slaba? :lol:

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.098
Nije isto žena bi i muškarac bi.
Da meni bi devojka dovede još jednu u krevet ne bi se bunio, nešto bi me zapalo, borio bi se rukama i nogama.
A zamisli da Žabin bivši dovede svog u krevet i ovaj navali na Žabinog ko sivonja.
Šta da radi Žaba, nežna i slaba? :lol:
Pogresno razumete kad je musko bi. Situacija je da mu gay popusi a ovaj za uzvrat mu namesti drugaricu. Mozda natrti i gay lika :P

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.172
Donekle si u pravu, mada, ja licno kada bih uletao u takve veze, nikakav problem ako je devojka bi, ali nikako ne bih mogao da progutam da je jedna od 2 miliona, ili student akademije Mladih talenata. Pa makar bila kao Adriana Lima.
Hm. Napisah da sam se videla sa nekim ko ima ime Srbija na vajberu... Vidim kod njega navija za zvezdu, grb i zastava srbije, nisam smela ništa da pitam ako želim good time... Čak me i ne kopka da čujem.. Samo još fali da se prema tome određujem za nešto što nema veze sa vezom 😂
Rekoh već, što manje znam to bolje.

Sasvim je drugo kada se ulazi u vezu sa nekim.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
43.184
Zaboravio si:

Krvna slika i krvna grupa
Urinokultura
Porodicno stablo 7 generacija unazad
Lekarsko uverenje sa sve UZ abdomena i potpisom psihijatra
Test na narkotike
Koliko dize iz izbacaja
Teorijski i prakticni test poznavanja saobracajnih propisa.
Sve si napisao osim najvažnije stvari - izvod sa računa iz banke i popis A i B listova iz katastra.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.