Sta vas uvlaci u brak-mrak

sinnke:
Zene sta vas privlaci kod udaje.
Da li to sto cete imati redovit seks ili sto cete biti s nekim da ne budete same, plata od muza ili nesto deseto?

Privlaci me to sto cu imati gde i s kim da spavam i da zivim,necu morati vise da smisljam kako da se preselim u inostranstvo ili na more ili u Beograd.A ja moram brzo odavde da se preselim,nisam navikla da zivim sa mojim roditeljima i ja ne mogu ovde ni da zivim ni da radim ni da ucim.
 
luckastalutkica:
Privlaci me to sto cu imati gde i s kim da spavam i da zivim,necu morati vise da smisljam kako da se preselim u inostranstvo ili na more ili u Beograd.A ja moram brzo odavde da se preselim,nisam navikla da zivim sa mojim roditeljima i ja ne mogu ovde ni da zivim ni da radim ni da ucim.

:shock: :shock: :shock: :shock:
razlozi su ti vredni postovanja.... nije tebi uopste lako....

sinnke:
Zene sta vas privlaci kod udaje.
Da li to sto cete imati redovit seks ili sto cete biti s nekim da ne budete same, plata od muza ili nesto deseto?

hm... redovan seks, usamljenost, korist...
nesposobne osobe stupaju u brak iz ovih razloga...
ljudi se jednostavno "poklope", previse vezu, postaju medjusobno zavisni - nerazdvojni... zvanicno stupaju u brak iz staha da ne izgube voljenu osobu...
teorija... nemam pojma, nikada nisam razmisljala o braku... :idea: :-?
 
livija:
hm... redovan seks, usamljenost, korist...
nesposobne osobe stupaju u brak iz ovih razloga...
ljudi se jednostavno "poklope", previse vezu, postaju medjusobno zavisni - nerazdvojni... zvanicno stupaju u brak iz staha da ne izgube voljenu osobu...
Nije ti razlog "strah da ne izgubis nekog" nista bolji od "koristi, redovnog sexa i usamljenosti".

Ispravni razlozi su ljubav, zelja biti sa nekim non stop i u svemu, zelja zasnovati porodicu sa tom osobom i imati potomstvo sa tom odsobom.
 
sinnke:
Zene sta vas privlaci kod udaje.
Da li to sto cete imati redovit seks ili sto cete biti s nekim da ne budete same, plata od muza ili nesto deseto?



Mene udaja upce ne priwlaci..............i taj brak danas je postao nekako trula institucija............nisam tip udawace pa me bas zaboli............ako se desi, desi a ako ne , ne................ne opterecujem se................ne moras biti u braku da bi bio sretan...........mozes i owako imati nekog i ziwjeti s njim bez braka i biti sretan.............ja sam wise za tu warijantu....................
 

Back
Top