Quantcast

Sta vas uvlaci u brak-mrak

A

Aleksej_BASO

Gost
sinnke:
Zene sta vas privlaci kod udaje.
Da li to sto cete imati redovit seks ili sto cete biti s nekim da ne budete same, plata od muza ili nesto deseto?

PA sigurnost, ma kakav sex.

Zene kad se zabavljaju hoce divljaka, i da bude lud provod dobar tip, uzbudjenje ludilo i neizvesniost, ali kad im dodje da su se dosta yebale okolo, i vreme da se udaju onda traze sustu suprotnost, znaci redovna plata, da pije ne qrva se, ne kocka se ,,nije neozbiljan.... Situiran i sa stanom, bar!

Tako sam ja 2x ispusio kod neke ribe.

Prvo joj nisam bio dovoljno zabavan, jer ona je htela lud provod, a onda kad je videla da nije za skoli, naime i srednju je jedva zavrsila, vanredno, onda je reslia da se uda, jer nama sta drugo.

E onda sam joj bio nedovoljno pogodna meta za udaju, neozbiljan, nemam stan, a povrh svega je onim zenskim 6im culom osetila da me nikad ne bi izlevatila da je zenim!

A

Aleksej_BASO

Gost
prolens:
ja sam se sa mojim sadasnjim suprugom zabavljala dve godine pre nego sto smo se vencali.mnogo smo se voleli kao i sada naravno, ali najveci razlog naseg ranog braka bio sprecavanje mog odlaska u inostranstvo.to je izgledalo kao da ce biti kraj sveta ja da odem a da njega ostavim nema sanse,uspeli smo da sacuvamo nasu vezu a najpre ljubav i sada imamo bebu od jedanaest meseci. STA MISLITE O MOJOJ PRICI?
Zasto onda ovde po krstarici trazis ki-tu?

Mislim nemoj mi reci da si dosla na LJ&S da bi razmenjivala recepte za kolace????

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Citat:
Original postavio prolens
ja sam se sa mojim sadasnjim suprugom zabavljala dve godine pre nego sto smo se vencali.mnogo smo se voleli kao i sada naravno, ali najveci razlog naseg ranog braka bio sprecavanje mog odlaska u inostranstvo.to je izgledalo kao da ce biti kraj sveta ja da odem a da njega ostavim nema sanse,uspeli smo da sacuvamo nasu vezu a najpre ljubav i sada imamo bebu od jedanaest meseci. STA MISLITE O MOJOJ PRICI?

Zasto onda ovde po krstarici trazis ki-tu?

Mislim nemoj mi reci da si dosla na LJ&S da bi razmenjivala recepte za kolace????

Vrlo zanimljiva postavka i odgovor.

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
prolens:
Jovana , Ako si pogodila bićeš srećna a i ako nisi pogodila imaćeš vremena da se ispraviš.Mlada si.Ali je stvarno šta tražiš na LJiS.On radi, a ti kući pa dosadno?
Ali ako ti bude trebao neki savet, pitaj me, tu sam.

Suzy

Iskusan
Poruka
6.938
Ajeksej i Fejs....ne znam..sta VI radite ovde a ne ona.....
nisam znala da forum koji sluzi za raznorazne diskusije i razmene misljenja sluzi za sex????????ali dobro je sto ima vas par da nam otvorite oci.....

inace sta mene uvlaci u brak?
-redovan sex ;-)

(kakvo pitanje-takav odgovor) ;-)

undo

Početnik
Poruka
32
A sto pitate - sta trazi tu. Pa sta fali? I ljudi u braku imaju pravo da budu informisani! A uostalom, pitala zena za misljenje iz te oblasti! Mozda je trebalo da ode na "Kucne ljubimce"? A ti "zoro-medikus", cim si stavio tu slicicu, mora da imas neke komplekse (ko i svi lekari)... Ispusio si verovatno zato sto s njom ili s tobom nesto nije u redu. A i sta si uspusio uostalom, ionako nemas nameru da se zenis. Oboje pusili, ispusili i sta sad. A sto se Jovane tice, ma sve ti je do lutrija zeno. Uvek mislis da je onaj drugi izbor bio bolji. Tako ti je to. Al sto rece covek, izabrala si to, odlucila se, pa ne spominji vise. Bice sve ok, bas kao i da si otputovala. Gledaj da od te veze uzmes sve sto je najbolje, kao i uvek i iz svega u zivotu. U svakom izboru ima nesto lepo "za poneti", samo ako umes da ga vidis i ne mislis o onom drugom izboru. Ko sto covek rece - zivot je ono sto nam se desava, dok razmisljamo o drugim stvarima...

undo

Početnik
Poruka
32
A sto se sexa tice, imala sam ga i pre braka koliko sam htela. I nije mi bas padalo na pamet da se udajem. Ali ja i nisam neki primer. Udala se u 41oj. Ma zarazio me idejom ovaj moj blesan. Ali ne zalim se. Divno mi je s njim. Imam pored sebe uvek toplo, vedro, veselo bice i svaki dan ga sve vise volim.

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Suzy:
Ajeksej i Fejs....ne znam..sta VI radite ovde a ne ona.....
nisam znala da forum koji sluzi za raznorazne diskusije i razmene misljenja sluzi za sex????????ali dobro je sto ima vas par da nam otvorite oci.....

inace sta mene uvlaci u brak?
-redovan sex ;-)

(kakvo pitanje-takav odgovor) ;-)

Suzana, pa mi smo se samo šalili.Znamo mi da ona samo traži savet.A mi ustvari tražimo baš takve kao ona, pa da joj damo savet.

Suzy

Iskusan
Poruka
6.938
undo:
A sto pitate - sta trazi tu. Pa sta fali? I ljudi u braku imaju pravo da budu informisani! A uostalom, pitala zena za misljenje iz te oblasti! Mozda je trebalo da ode na "Kucne ljubimce"? A ti "zoro-medikus", cim si stavio tu slicicu, mora da imas neke komplekse (ko i svi lekari)... Ispusio si verovatno zato sto s njom ili s tobom nesto nije u redu. A i sta si uspusio uostalom, ionako nemas nameru da se zenis. Oboje pusili, ispusili i sta sad. A sto se Jovane tice, ma sve ti je do lutrija zeno. Uvek mislis da je onaj drugi izbor bio bolji. Tako ti je to. Al sto rece covek, izabrala si to, odlucila se, pa ne spominji vise. Bice sve ok, bas kao i da si otputovala. Gledaj da od te veze uzmes sve sto je najbolje, kao i uvek i iz svega u zivotu. U svakom izboru ima nesto lepo "za poneti", samo ako umes da ga vidis i ne mislis o onom drugom izboru. Ko sto covek rece - zivot je ono sto nam se desava, dok razmisljamo o drugim stvarima...
Da, Undo...slazem se sa tobom....
mislim da je mnogo lakse naci dobar posao (ako si dobar u odredjenoj delatnosti) nego odgovarajucu osobu....Meni je bar trebalo 6 god. na naletim na osobu sa kojom mogu i zelim sve...(koliko god da sam poznanstava imala-a bilo ih je puno..)..tako da mislim da je skroz ispravno postupila...
A..ovi sto se iscudjavaju sta ce ona ovde......-mislim da bas oni koji imaju iskustva u ljubavi i sexu i treba da su najcesce ovde...(a ti su uglavnom i -zauzeti- iz istog razloga)a...ako im treba sex ima dosta mesta kao -upoznavanja,pronadji nju/njega, poznanstva...i ostala mesta....!

A

Aleksej_BASO

Gost
Suzy:
misliiiiiim....cujes li ih molim te Miki?
nisu videli onu stvar ocito...dosta dugo.....;-)

Aha, znaci posto sam skrenuo poaznju zeni koja je udata i hvall se kako joj je super u braku, da se trenutno nalazi na forumu LJ&S a ne na forumu za razmenjivanje recepata, to je stvarno pokazatelj da ja ugo nisam video onu stvar...

Na ovakvom povezivanju bi ti i Frojd zavideo.