Sta vas prvo privuce...

Sta vas prvo privuce kod decka ili devojke?

  • Faca

  • Gradja

  • Kako zraci (ponasanje)

  • Glas

  • Osmeh

  • Materijalni status

  • Nesto drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Privlače me devojke koje imaju nešto pametno da kažu.Najveću ljubav mog života sreo sam na pripremama za republičko iz matematike.. :p
A moraju da budu i barem 2-3 godine mladje od mene da bih ih uopšte posmatrao na taj način.
 
*** It's been a long time since the last time I was here... :-)

*** Izuzetno mi je bitan sklad gradje fizickog izgleda neke osobe i to je ono sto me prvo privuce, nesto sto prvo primecujem... ALI... Uvek ovo prokleto "ali"...he,he... Ali mnogo vaznije su upravo one stvari koje ne mozemo odmah da primetimo ili barem nam prvo ne zapadnu za oko da bi nas bas to prvo privuklo kod neke osobe... Najvaznije je, naravno, kako se taj neko ponasa tj. njegova energija, svetlost, ono cime zraci njegova dusa i kakav je taj neko kao osoba, kao covek, kao neko ljudsko bice sposobno da voli... Odmah posle toga dolaze na red oci, osmeh, glas, dodir u pravom trenutku i sl. Poslednje cemu pridajem vaznost jeste materijalan status, jer mi je cak odbojan imucniji status i pre cu odustati od prilaska i upoznavanja te osobe, a mislim da je jos neko na taj nacin komentarisao u ovoj temi "Sta vas prvo privuce..." i u potpunosti se slazem s tim.

*** Pozdrav! ;-)
 
neshto drugo..efekat neki..
obavezno da bude glup ruzan, da ima mali penis, da je nesiguran, mlitav, nezanimljiv, neambiciozan, degenerik, neromantican, neosecajan, nerazumljiv, alkoholichar, narkos, negativan, depresivan 23h dnevno, da mrzi sex, mrzi i sebe i naravno mene hehehe..
 
Nishta lepshe od bogate devojke. Da li ste primetili da su bogati ljudi generalno lepshi? Nekako im je i osmeh lepshi, prirodan i neusiljen, glas mek... Zrache, bre, nekako...

LJUBAVNI SILOGIZAM:
Nema te lepote koju novac ne moze da kupi.
Kad je devojka lepa, lako se u nju i zaljubiti.
Ergo, novcem moze da se kupi ljubav.
 
Mene prvo privuce faca (definitivno mora da ima perverzija facu), potom prica i gradja.
Sad nije na odmet da ima onako profi izvajano telo ( prelepu guzu i jake grudi).
Ali mislim da joj to sve ne vredi ako je glupa. Mnogo puta sam se razocarao sve
sami klonovi sa Grand Parade, nit zna da se obuce, nit zna da se ponasa.
Naravno ne kazem da su sve takve bile, ne daj boze, to bi dovelo u pitanje moj zdav razum iako ja bas nisam najnormalniji :)
 
Aleksej_BASO:
Joj kako svi kenjaju, nikom nije bitan kesh ili izgled!


A sta mislis zasto nikad niko to ne napise. peva koja napise da voli kes ta to ne voli.

Samo napravi jedan test. Izadji na najvecu raskrsnicu i promatraj dobre aute i uvek ces videti mrak mercedesa i unutra jos bolja zena. To je najverovatnije slucajnost.
 
Devilishgirl:
pozeljno, ali ne i presudno..dzaba izgled, status, novac, ako ne izaziva ono neshto..imala sam prilike da budem sa extra bogatim momcima bla bla gluposti, ali nisu budili u meni nishta, tacnije bili su mi fuj na neki neobjasnjiv nachin..


Pa to je normalno dobar ti je dok ti treba.
I njima su sponzoruse fuj kad ih izgustiraju.
 
sinnke:
Pa to je normalno dobar ti je dok ti treba.
I njima su sponzoruse fuj kad ih izgustiraju.
...dobro...u pravu si za kola ali ipak imam utisak da ides u potpuno drugi extrem i svrstavas sve zene u istu kategoriju...zna se dobro kako izgleda profil devojaka koje su u tim kolima...naravno najmanji je broj jeftinih sponzorusa...vremenom su se profinile....
 
Gledajte mi se mozemo prepucavati do sudnjeg dana. Istina da nisu sve sponzoruse, ali te koje nisu toliko ih je malo da se ne mogu naci, znaci ostala je ova vecina. Zato se i generalizuje sve.

Evo primer jedva nekako nadjes neku koja nije sponzorusa ali si ne odgovarate u masi drugih stvari i razidjete se. Znaci opet sve iz pocetka i pitanje da li ces opet uspeti.
kako vi tako cudno razmisljate? Pa da su samo 5 % zena sponzoruse javio bi se jako tesko resiv problem a ne sto je kontra.
Nego jednostavno to prihvatite. Sta je toliko tesko to prihvatiti. Pa ne trazi vas niko da date 20 % svoje plate svaki mesec nekome pa da vam bude tesko.
 

Back
Top