Sta vas prvo privuce...

Sta vas prvo privuce kod decka ili devojke?

  • Faca

  • Gradja

  • Kako zraci (ponasanje)

  • Glas

  • Osmeh

  • Materijalni status

  • Nesto drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Devojka mora da ima od svacega po malo.Ja sam vec par puta rekao da su mi najbitniji guza i noge. Naravno da mora da ima neku prijatnu facu...to ne treba ni stavljati za glasanje.Niko nece da bude sa rugobom...ma kakve sise ili dupe imala.
Mora da bude zenstvena...ne volim cak ni blago muskobanjaste.
Eto..ne znam bas da objasnim,ali kada vidim znam da li mi odgovara ili ne.
Zaboravih da napisem...crna kosa mi je NUMERO UNO!!! Uzasno se lozim na crnke.
 
samo u jednoj reci?

ne

ja cu ovako...:

privlaci me pogled,privlaci me potez ruke,smeh,beli zubi...hladnoca koja od njega dolazi....vrat...nezan a jak,plava kosa,velika ledja,.....profil sa kukastim nosem.miris.
 
Oci, - najbitnije mi je da nema hladne oci - kad me pogleda,moraju da me prodju zmarci kroz telo,a i osmeh mora da mu bude topao,vragolast.Miris tela je takodje vazan. Inace volim krupne,visoke muskarce.Bas sam zahtevna:lol: :lol: :lol:

Prvo pogled,pa osmeh,pa gradja,pa kad mu se priblizim miris koze..............eto:D
 
esperanca137:
Oci, - najbitnije mi je da nema hladne oci - kad me pogleda,moraju da me prodju zmarci kroz telo,a i osmeh mora da mu bude topao,vragolast.Miris tela je takodje vazan. Inace volim krupne,visoke muskarce.Bas sam zahtevna:lol: :lol: :lol:

Prvo pogled,pa osmeh,pa gradja,pa kad mu se priblizim miris koze..............eto:D

Ajde, Esperanca, bre, cuti...prolaze mi zmarci kroz ledja...ako nastavis, ....upozoravam te....ako nastavis...zvacu covjeka da dolazi s' posla
 

Back
Top