Sta vas prvo privuce kod devojke

  • Začetnik teme snow dogy dog
  • Datum pokretanja
Sigurno da ce biti komentara sta ti radis ovde, ali ja mnogo ne marim na komentare.
Ono sto zelim da kazem je da vama (muskarcima) to kukanje-zato sto se niste javili doticnoj, dodje kao nesto najgore, to ukazuje na vasu glupu prirodu.
"One" kukaju, jer verovatno ste ih zvali u pocetku i po 10x puta na dan, a posle nista.
To je samo njihov vapaj da ne traze opet nekog ko ce im ukazati paznju... itd.
Pa vi sad vidite sta cete.
 
Linuxgirl:
Sigurno da ce biti komentara sta ti radis ovde, ali ja mnogo ne marim na komentare.
Ono sto zelim da kazem je da vama (muskarcima) to kukanje-zato sto se niste javili doticnoj, dodje kao nesto najgore, to ukazuje na vasu glupu prirodu.
"One" kukaju, jer verovatno ste ih zvali u pocetku i po 10x puta na dan, a posle nista.
To je samo njihov vapaj da ne traze opet nekog ko ce im ukazati paznju... itd.
Pa vi sad vidite sta cete.

Nece biti pomenutih komentara....dobrodoshla
 
Bravo bravo...to su prave reci...vi mislite da mozete da zovete kad hocete i da se ucutite kad hocete...zensak dusa je osetljiva i razmislja drugacije u tom trenutku... a toga treba da se setite kad se ujutro protezete u krevetu i jedino se pitate hoce li koji tim da pobedi...definitivno je retko sresti muskarca koji ume da ceni zenu i njene potrebe...
 
Anonymous:
Bravo bravo...to su prave reci...vi mislite da mozete da zovete kad hocete i da se ucutite kad hocete...zensak dusa je osetljiva i razmislja drugacije u tom trenutku... a toga treba da se setite kad se ujutro protezete u krevetu i jedino se pitate hoce li koji tim da pobedi...definitivno je retko sresti muskarca koji ume da ceni zenu i njene potrebe...

Delimicho bih se slozio sa tobom...Ja nikad nisam sreo devojku koja nije pogubila touch sa potrebama svog mushkarca posle nekog vremena...Znachi, ne igramo samo mi najgoru ulogu...Pozdrav
 
Linuxgirl:
Ja sam uvek pogubila touch sa doticnim i ljubljenim samo kad je on to zeleo.
Lakse mi je da gubim touch sa osobom, nego da mu kljucam po glavi: "Jel' duso sto mi se nisi javio"?
:roll:

Poshtovana, to ne mora biti kljucanje po glavi, nego znak da ti je mozda stalo, a obzirom na to da ti je lakshe da izgubish dodir sa partnerom, nego da malo i budesh dosadna u krajnjoj crti dokazuje da ti nije bash toliko stalo...
 
Linuxgirl:
Sigurno da ce biti komentara sta ti radis ovde, ali ja mnogo ne marim na komentare.
Ono sto zelim da kazem je da vama (muskarcima) to kukanje-zato sto se niste javili doticnoj, dodje kao nesto najgore, to ukazuje na vasu glupu prirodu.
"One" kukaju, jer verovatno ste ih zvali u pocetku i po 10x puta na dan, a posle nista.
To je samo njihov vapaj da ne traze opet nekog ko ce im ukazati paznju... itd.
Pa vi sad vidite sta cete.
-ne volim kad neko nagadja-nije se radilo o 10x na dan,zapravo uvek stavim do znanja na pocetku veze da nisam bas idealan sto se veze tice po pitanju "bljutavih" emocija tipa "Maco,kuco..jesi li mislila nocas na mene itd..."-romantican DA,ali pekmez NE--sve to manje vise prihvate,ali posle odredjenog vremena postaju previse posesivne i pokusavaju na pogresan nacin da me vezu(ne sve-velika vecina),i to me izludjuje.A,to ko ima glupu prirodu ne zelim da komentarisem,samo bih se spustao na tvoj nivo...
 
Linuxgirl:
Sigurno da ce biti komentara sta ti radis ovde, ali ja mnogo ne marim na komentare.
Ono sto zelim da kazem je da vama (muskarcima) to kukanje-zato sto se niste javili doticnoj, dodje kao nesto najgore, to ukazuje na vasu glupu prirodu.
"One" kukaju, jer verovatno ste ih zvali u pocetku i po 10x puta na dan, a posle nista.
To je samo njihov vapaj da ne traze opet nekog ko ce im ukazati paznju... itd.
Pa vi sad vidite sta cete.
-----------------------------------------------
Linux mala pa bolje te nasli,rostilj u nedelju dobrodosla si.
 
vlax:
privuce me osmeh i pogled (na prvi pogled:)
odbije me kad smo vec u vezi,a ona pocne da kuka zasto joj se to jutro nisam javio cim sam se probudio-desavalo mi se xxx puta i od toga ludim-ne podnosim ni ljubomoru,jer ni sam nisam bezrazlozno ljubomoran.
sustina je u komunikaciji, osecaju medjusobnog pripadanja, sigurnosti... Kada to postoji, nije vazno koliko cesto zovete... znamo da ste tu. Samo... malo parova uspeva to da pronadje...
 
vlax:
privuce me osmeh i pogled (na prvi pogled:)
odbije me kad smo vec u vezi,a ona pocne da kuka zasto joj se to jutro nisam javio cim sam se probudio-desavalo mi se xxx puta i od toga ludim-ne podnosim ni ljubomoru,jer ni sam nisam bezrazlozno ljubomoran.

definitivno ne razumete zene....muskarci....paznja je kljuc za "vrata/dusu" svim devojaka.....a jos da ste iskreni.......ne znam.....mi bi imale princeve pored nas! :wink:
 

Back
Top