• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Sta vas privlaci kod suprotnog pola?

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
28.163
Samo sam jednom srela osobu koja me je privukla pojavom nisam shvatila zašto, možda zbog toga kako je bacao noge u hodu teškim cipelama skoro kao da su obe leve
On je otišo svojim putem a ja sam shvatila da on liči na nekog sa kim već živim...
Znači nema greške, reaugejm na isti nadražaj, uvek radi na istoj frekvenciji smotanog tipa vidim na kilometar
i raznežim se.

Rising star

Zainteresovan član
Poruka
262
Mislim da je ova tema duboko homofobična i diskriminatorska, mslm, kako će jedan gej da odgovori na pitanje šta mu se sviđa kod žena?
Ebote, ako neko ovo prijavi američkom ambasadoru, naebaćemo.
Pitam onako, cisto me zanima kako drugi razmisljaju 😅, dokon sam malo pa se bavim ovim stvarima, mislim da za sve u zivotu treba pokretac u mozgu pa cak i za ovakve teme 😅, ne osecam ,,prirodnu,, potrebu za suprotnim polom kao sto vecina oseca a nisam gej

LjubicaS

Domaćin
Poruka
3.235
Meni se sa godinama kroz koje prolazim ta privlacnost suprotnog pola na svakih par godina menja. :kafa:

Dobro je da je tako iz dva razloga.

1.Zivot bi mi bio dosta monoton i dosadan.
2.Propustio bih druge dobre karakteristike.
... Mi se samo ogledamo u drugim ljudima... Ono sto volimo kod drugih, najcesce nama treba, ili smo takvi, pa ljubeci to u drugom, zapravo ljubimo sebe.
Ipak sigurno ostaje neka baza..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.