sta vas privlaci kod suprotnog pola??????????

zagor:
Kristina198*:
zagor:
tamna kosa, tamne, djavolje oci, divan osmeh, siroka ramena... ima se, moze se... :lol:
ta sam ti i glavom i bradom! :D :D :D :D :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: izvinjavam se doticnoj sto nisam bila dovoljno jasna... da je u pitanju musko ono sto se trazi... hvala na ponudi, ali jos uvek sam samo hetero, i nemam nameru da postajem bi! sorry :lol:
al se ja osramoti :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Ma svi ste vi u pravu.
Sise, plocice, guze, uzak struk, plave oci, platinasta kosa...to je smisao zivota - ali samo onima koji te osobine poseduju. Svako moze lepo da izgleda kada visi po ceo dan, sedam dana u nedelji, u teretani ili na aerobiku. Svako moze lepo da mirise kada kupuje najskuplje parfeme. Svako moze da ima savrsenu kozu kao sa reklama, bez ijedne pore ili nepravilnosti. Sve se to moze...a onda se setite da niste procitali nijednu knjigu tokom dana usavrsavanja, a sebe nazivate elitom jer ste samo lepi. Nije sve u lepoti, a nije sve ni u pameti.
Nesreca je kada ovakve stvari postanu opsesija coveku...

ciao svima :wink:
 

Back
Top