Šta vas nervira kod suprotnog pola?

oprezno,opisujes sebe.
pozz.
Ok, gangsterko. Neću ti se zamerati.

1969352_1440946142812308_5456844253850350712_a.jpg
 
Kod nekih zena me nervira sto mnogo paznje pridaju sminci i garderobi, neke me nerviraju zato sto im je na prvom mestu kod partnera novac, neke me nerviraju zato sto zele seks vise od svega a zbog nekih obicaja i morala se ustrucavaju i zahtevaju da im zbog jednog seksa muskarac posveti mnogo vremena i paznje, a posle ga sutnu. Neke me nerviraju jer misle da mogu da ponizavaju druge zene i muskarce. Ima i nekih koje misle da su najlepse a nisu. Drustvene mreze pogotovo instagram filteri me takođe nerviraju kod nekih zena. Takođe, smatram da je lepota u jednostavnosti i spontanosti i mislim da svaka zena treba da se trudi da bude takva i da ne brine za misljenje drugih. Uglavnom te sto me nerviraju su u manjini, ali su mnogo bucne danas u svetu, pa one u većini ne dolaze do izražaja.
 
Nijema tih polnih stereotipa in RL, to je više za rubriku "Draga Saveta" i za tupave clickbaitove ("OVU njegovu osobinu nikada nećete razumeti", "Mislila je da je našla idealnog muškarca, ali je GORKO ZAŽALILA),.... no biraj idealan primerak za sebe, i ne beri brigu.
 
Kad ja trebam da svršim on stane pa da mu ne bi hebala sve po spisku hebo mu ja mater,ako ga ne ubijem dajem glavu,aj da to jednom se desi nego stalno pa hebem ti mater koji klinac to radiš.
Ahahah
Zato je idealno svršavanje unutra... jer razumljivo da pre nego žena svrši u naletu je strasti i to muške tako uzbudi da mu se odmah svršava... pa kada se to desi, ako može unutra, onda i on nastavlja i ... zapravo, vi ste idealni kandidati za istovremeni orgazam 🙂
 

Back
Top