Sta vas najvise smara???

JAKO...ALI JAKO me smara jedna devojka iz razreda koja je umislila da je fenserka :roll: ,uopshte nema sa kim da se druzi,bukvalno ceo razred je nepodnosi..a josh plus shto se svima ulizuje...
ma ima mnogo toga shto me nervira,ali najcheshce su to neke osobe...naravno i :lol: suparnice :lol: me jako nerviraju,koga josh ne nerviraju(a dao Bog ima ih...)...
kao shto rekoh,ima mnogo toga sto me smara ;-) ..............!!!!!!!!!!!!
Zaboravila sam neshto...naravno smara me SHKOLA :roll: ,i sve shto ide sa njom(uchenje...)....
 
bojan86:
Smaraju me dve koleginice sa faxa
Smarao me do danas zub, ali ga je Dr Jankovic sa VMA-a sredio
Smara me kad udjem u 25-icu i pustim mp4 player i onda dodje neko koga poznajem i moram sa njim da pricam i ne mogu da slusam music
ee toooooooo i meni za mp3 player :D ili kad imam u busu slusalice i svi me propituju nesto ,a niko ne vidi da ja jadna imam mp3 u usima :cry:
 
Je l se secas kad smo bili u 5. razredu na velikom odmoru a onda je iza ugla izasao Frankestajn i pojurio decu po skolskom dvoristu! :D To me me najvise smara, price nekog starog drustva o necemu davno zaboravljenom sto ne budi ni emocije ni strast ni zelju ni radost....
 
Keeper:
pa da znam ja da bi ti volela da ti se stalno pricha o.... 8=====D

Najvise volim da pricam neobavezno o stvarima koje vidim, cujem, u tom trenutku, bez davanja znacaja recima u smislu bez da me neko drzi za rec, ili o necem cega se setim, uz ponekad nelogicne sale i poredjenja sa dosta smejanja, na primer ni ta prica o velikom odmoru ne bi mi bila smaracka ako je neko isprica, a ne trazi od mene dalje da ozbiljno i precizno komentarisem ko je u toj prici ispao hrabar a ko je pobegao kao najveci strasljivac, ko je otisao odmah da se pozali direktoru i tako to.
 

Back
Top