Šta vas najviše nervira kod ljudi?

Šta vas najčešće nervira kod nekih ljudi?
Vjerovatno da nas, skoro sve sigurno iritiraju neke navike, osobine ili ponašanja kod nekih ljudi.
Pogledajte prilog 1223869
Osobe koje (pre)glasno pričaju telefonom na javnim mjestima, pješaci koji sporo prelaze ulicu, vozači koji se autom "šetaju" u najvećem špicu saobraćaja, kada sretnete nekog poznatog a on se pravi da vas nije vidjeo, oni koji sve znaju..

Da li je to neki problem u nama a ne u tim ljudima oko nas?
ILi vas ništa ne nervira kod osoba koje vam ništa ne znače?
Ljudi koji mi prilaze bez dozvole i pitaju me privatna pitanja. Na konto toga da smo nekad bili komšije, ili smo u daljem srodstvu, ili što živimo u malom gradu.

Ne samo da me nervira, već mi pravi probleme. Mentalne, mislim. Sve ostalo se pregura.
 
Joj dugacak je popis toga.
Recimo ja ti nesto pricam a ti okolo gledas,ispada da sam ti dosadna,pa bi te zadavila i poslala u 3 lipe pm. Krasne.
U restoranu jedemo i ti se sav zamazes po ustima ko malo dite,stanes i gledas koji je qurac toj osobi,pa polako jedi nitko ti nece ukrasti u pm,neugodno mi je zbog tebe....

Trece,govorim ti nesto a ti cujes skroz nesto drugo i jos ti nabije na nos da si to rekao,pa samo mozes da zines da kazes ti si spreman za ludnicu definitivno,jer bilo sto da kazes toj osobi,ona te ne cuje ona vrti svoju verziju u sebi i slaze sto se toj osobi dopada..Na kraju ce reci da si ti to rekao,a nisi....
 

Back
Top