Quantcast

Sta vas najvise nervira kod ljudi

bickle

Zainteresovan član
Poruka
311
Licemerje, neodgovornost, primitivizam i glupost, isprani mozgovi koji prihvataju sva govna koja im se serviraju bez zrna sumnje i kriticizma.

t1827.gif

mi se odnekud poznajemo?

Montenigga

Početnik
Poruka
38
Nešto najgore što postoji kod ljudi je IZDAJA.Nije uzalud rečeno 'HRANI KUČE DA TE UJEDE'.Smatraš nekoga za brata ili sestru,pomažeš mu,i onda pokaže pravo lice u nekoj NE TOLIKO bitnoj situaciji i odmah shvatiš o kakvoj se osobi radi...Kad bi samo ljudi u globalu 1 % cenili nečiju dobrotu,svima bi nam mnogo bolje bilo...

wild_dark_sick

Aktivan član
Poruka
1.010
glupost, ogranicenost, nezainteresovanost za napredkom i usavrsavanjem, proseravanje, kompleksi, nezaobilazan (poremecaj u seksualnoj orjentaciji) cisto da ne kazem ******, kukavicluk, tripovanje da imaju muda da urade nesto a kad dodje do toga onda pokazu da imaju muda kao komarac i povlace se na prve tragove rizika

Sve isto, sem ovoga za gejeve...

I neverovatno me nervira kada je neko u stanju da ceo dan kuka jer je napravio neku glupost, nesto nije uradio kako je zamislio.. a nije cak ni tako vazno ili nepopravljivo. Pokusaj da ispravis stvar, ako ne moze, vozi dalje i ne ponavljaj istu gresku, cemu bre to plakanje nad prosutim mlekom?

Gotika

Ističe se
Poruka
2.476
Lažni osmesi..konstantno kleberenje...izlasci bez spontanosti i uživanja kada se pitaš kad pre prođe vreme...svi ljudi koji rade nešto reda radi...ogovaranja koja, ne uvek, su po pravilu vid frustriranosti, nije da ne ogovaram...ali, uvek ne mogu...postoji toliko lepih priča na primer iz života, televizije, interneta, ali koga pa to zanima...slušam muziku preko telefona, jer mi ne odgovara uvek ona koja se pušta na poslu....dobila sam kompliment..aman nije ti 15g....ma daj...

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
glupost, ogranicenost, nezainteresovanost za napredkom i usavrsavanjem, proseravanje, kompleksi, nezaobilazan (poremecaj u seksualnoj orjentaciji) cisto da ne kazem ******, kukavicluk, tripovanje da imaju muda da urade nesto a kad dodje do toga onda pokazu da imaju muda kao komarac i povlace se na prve tragove rizika

Ko da sam ja pisao, kukavicluk me najvise nervira, ****** me ne nerviraju pod uslovom da su na 100 m od mene. U sustini sto vise pedera to vise slobodnih zenskih nama heteroseksualcima.

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
Ne podnosim lažnu skromnost i dvoličnost.

A sta je lazna skromnost? Ja mislim da u danasnjoj Srbiji to ne postoji.

Vec da glupi glume pametne, ruzni lepe, siromasni bogate, debeli zgodne, lopovi postene itd.... sve zarad svojih kompleksa.

Il si skroman ili nisi to je velika podela. U Srbiji skoro svako ceka da mu se uputi kakav kompliment da bi nahranio svoj bolesni ego i umanjio svoje komplekse.

Poslednja izmena:

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.942
A sta je lazna skromnost? Ja mislim da u danasnjoj Srbiji to ne postoji.

Vec da glupi glume pametne, ruzni lepe, siromasni bogate, debeli zgodne, lopovi postene itd.... sve zarad svojih kompleksa.

Il si skroman ili nisi to je velika podela. U Srbiji skoro svako ceka da mu se uputi kakav kompliment da bi nahranio svoj bolesni ego i umanjio svoje komplekse.

najglasnije kuka onaj koji najvise ima.
samo slusam ove moje seljake. onaj preko 50,100 lanaca po ceo da samo kukumace.a onaj sto jadan radi za njega za crkavicu i sa troje dece suti i trpi... el klasiko

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.