Šta vas je nasmejalo danas?

EzgWMx6WQAMzNQM
 
A ne,bez zezanija,mislim da sam bubomoran.Zašto meni nikad tako nešto ne bude smešno,jel sam ja proklet,osudjen na nesmeh za vijek amin?
Ili bi vama ovde ono što je smešno bilo fatalno,ili ja nisam normalan pa sam tako večito ozbiljan i ništa mi nje smešno,ili je ono što je meni smešno u krivu...E lepo ne znam
Hajde postavi nesto sto je tebi smesno moyda bude jos nekome
 
A ne,bez zezanija,mislim da sam bubomoran.Zašto meni nikad tako nešto ne bude smešno,jel sam ja proklet,osudjen na nesmeh za vijek amin?
Ili bi vama ovde ono što je smešno bilo fatalno,ili ja nisam normalan pa sam tako večito ozbiljan i ništa mi nje smešno,ili je ono što je meni smešno u krivu...E lepo ne znam
Auuuu ! drug nemoj da me krivo shvatiš, ali to je hendikep !
Moraš pronači šta te nasmeje , humor je zdrav i lekovit ! :ortaci:
Paula ti govori u najboljoj nameri , ajde postavi nesto , makar i crnjak , engleski humor :zkez:
nemoguće da ti ništa ne može izmamiti osmeh .
Čoveče ja plačem kad pročitam nešto smešno :D
 
Auuuu ! drug nemoj da me krivo shvatiš, ali to je hendikep !
Moraš pronači šta te nasmeje , humor je zdrav i lekovit ! :ortaci:
Paula ti govori u najboljoj nameri , ajde postavi nesto , makar i crnjak , engleski humor :zkez:
nemoguće da ti ništa ne može izmamiti osmeh .
Čoveče ja plačem kad pročitam nešto smešno :D
Pa i ja plačem kad pročitam nešto smešno,al ne pročitam
 
AUSTRIJANKA VARALA NA VOZAČKOM ISPITU: Došla i policija, a muž ugrizao vlasnika auto-škole!

Auto-škola iz Inzbruka se požalila da je jedna 40-godišnja polaznica počela čudno da se ponaša prilikom polaganja pismenog ispita.
Uradila je sve kako bi osigurala da će položiti vozački: imala je blutut slušalicu i skrivenu kameru ušivenu u džemper.
lg.php

Dok ju je policija ispitivala, pojavio se njen suprug koji je želeo s njom da izađe iz auto-škole. Situacija je na kraju eskalirala kad je muškarac ugrizao vlasnika škole za rame.
Par je tako zaređao policijske prijave: on za napad, a ona za varanje na ispitu, ali ipak nisu završili u pritvoru.

Kurir.rs/Index.hr

😁😁😁😁🤣🤣🤣
 
ZAMALO MAKLJAŽA U PROGRAMU UŽIVO: Šešelj izvređao političara i zapretio mu TEK ĆU DA BUDEM ZLOČINAC!

Vojislav Šešelj imao je verbalni sukob sa političarem Zoranom Ostojićem pre gostovanja u jutarnjem programu Pink TV

Šešelj je otkrio da je Ostojić prethodno negativno o njemu govorio, a onda se "istopio" od ljubaznosti kada je u studio ušao lider radikala.
- Beži Ostojiću, dok mi nije pao mrak na oči! - odbrusio je Šešelj.
lg.php

Ostojić je, kako prenosi lider radikala, rekao Šešelju da "nije rekao da je ratni zločinac, već samo zločinac".
- Tek ću da budem zločinac - odgovorio je Šešelj.

(info:kurir.rs)

😁 😁 😁 😁 😁 🤣
 

Back
Top