Sta vama

Kad shvatim da ja toj osobi izigravam psihijatra, n-ti put slušam jedne iste priče. Kada ljudi od mene očekuju.. ne znam kako da opišem, da im po n-ti put objašnjavam ponašanje njihovog dečka/devojke... dokle bre ljudi, pa ja nisam psihijatar, ni psiholog i nemam pojma zašto se ljudi ponašaju kako se ponašaju.

Kada shvatim da ti isti ljudi ne znaju osnovne stvari o meni, jer ih ne interesuju, interesuje ih samo da im ja budem publika.

Kada ja imam neki ne bezazleni zdravstveni ili porodični problem, a oni ne čuju šta ja pričam i okreću priču na pitanja koja sam imala na nekom ispitu na drugoj godini fakulteta i još se čude kako se ne sećam.

Kada ne razumeju da mi je teško i da patim zbog nekih stvari koje se dešavaju meni ili mojoj porodici.

Kada me pozovu da se vidimo negde u gradu u 10 ujutru, naravno jer im ne pada na pamet da ja tada možda radim.
Sve u svemu, izgleda da je suština egocentričnost i bahatost. Trpim, jedem se u sebi i nerviram... dok mi ne pukne film.

Rasizam, šovinizam, to neko već reče, ali to su stvari preko kojih ne prelazim... još jedna stvar za koju nisam verovala da je toliko ukorenjena u meni - agresija prema životinjama, tako su 2 muža mojih drugarica kod mene završili karijeru - dobar dan, do viđenja i vozdrica!

ma u sustini nista,ne volim da se trpam u tudja posla i odluke,ako se druzim sa nekim druzim se.cak i ako mi zabode noz u ledja,nikad nisam nespremna na bilo ciju izdaju.jednostavno ne ocekujem nista ni od koga.

al recimo da mi smeta rasipnistvo, bahatost,posebno prema slabijima i lazni snobovi, tj snobovi bez pokrica koji nedostatak svega ostalog sto je potrebno da budes snob pokusavaju da nadomeste novcem - primera radi paris hilton :neutral: ljanka sa lovom.e takvih je pun beograd,grozim se njihove ispraznosti,crpe mi energiju.

vecinu stvari ste vec naveli. agresivnost, zavist, rasizam, potcenivanje, patolosko laganje (laganje radi laganja, izmisljanja, posle kao da sam poveruje u to)...sta jos...da, rasprave i umerena sebicnost su ok, oprastanje je ok, izvinjenje je super, tolerancija je divna, zagrljaj takodje, saveti...bas kad mora, ili kad je izgubljen, zauzet sam trenutno - neminovna pojava. tolerancija sa merom to e

Back