Sta vama

"Imelda Marcos i 3000 pari cipela

Nekadašnja prava dama Filipina biće zapamćena kao žena sa najvećom kolekcijom cipela na svetu. Kada je 1986. godine nakon pada režima njenog muža, sa porodicom bežala iz predsedničke palate na Havaje, iza nje je ostalo tri hiljade pari luksuznih cipela. Cipele su postale simbol njenog luksuznog života dok je ostatak stanovništva živeo u siromaštvu"

Tags: 2009, Borba
http://www.azdejkovic.com/?p=293
znam za to :mrgreen:

Agresivni ljudi kojima je bes i ljutnja uvek vidljiva a i dominantna emocija u raspolozenju.
Ljudi koji ne ne slusaju vec samo govore i kojima je JA pocetak i kraj svakog razgovora.
I ljudi koji se preterano zale na sve oko sebe, drzavu, besparicu, vreme, prijatelje,decu...
Naravno da ima jos mnogo stvari koje mogu ugroziti prijateljstvo ili vezu ali ovo je ono sto ako je primeceno nece dozvoliti ni da se to prijateljstvo ili veza uopste i zacnu.

s jednom kravom sam prestala da se druzim kad sam videla sta prica o meni,i kad sam videla kako je bila alava a realno nije imala potrebe,zgadilo mi se

s jednom glupsom sam prestala da se druzim kad me je smorilo njeno cicijastvo i kad me je pozvala kuci na veceru koju je ukrala u restoranu u kojem radi i kad su mi njene lazi dosle malo preko glave

s jednim nadmenkom sam prestala da se druzim kad je dosao na mesto gde smo bili ekipa (a on vise nije bio deo ekipe) i odjednom s visine poceo da kritikuje sve cega je nekad bio deo i kad se videlo da on ocekuje da uvek drugi njega zovu i pisu mu sms,manjak inicijative za druzenje aj cao

'rusi ugovor' u medjuljudskim odnosima? Ali dakle bas da 'rusi ugovor' tj bez dalje rasprave i polemisanja preko toga ne prelazite? Naravno da prevare, izdaje itd rusi sve.. Mislim na neke manje ali za vas neoprostive stvari.

Meni je to egoizam. :roll:

netolerancija
odnosno onaj stav "ja sam u pravu, ti nikako ne mozes da budes u pravu, samo moje misljenje je jedino pravo i validno, i tacka"
e, tu nema dalje rasprave
naravno, ovo vazi ukoliko se radi o "normalnim" ljudima, da mi sad neki ne "uskoce u usta "onim "a, sta ako je neko ubica, ljudozder, ili silovatelj, ali je tolerantan, da li je onda OK po tvojim merilim"
kao sto slutim da bi neki odmah ovde pitali....

netolerancija
odnosno onaj stav "ja sam u pravu, ti nikako ne mozes da budes u pravu, samo moje misljenje je jedino pravo i validno, i tacka"
naravno, ovo vazi ukoliko se radi o "normalnim" ljudima, da mi sad neki ne "uskoce u usta "onim "a, sta ako je neko ubica, ljudozder, ili silovatelj, ali je tolerantan, da li je onda OK po tvojim merilim"
:lol:

netolerancija

e da i flertovanje :roll:

Back