Quantcast

Sta vama donosi razmisljanje o lepom?

Zauz

Elita
Poruka
18.145
Pre policijskog casa,dakle pre konferencje za novinare sa smejanjem o svemu,bila je tenzija tolika da sam imala osecaj kako ce nesto da eksplodira.Par dana pre toga pomislila sam kako ce to biti prozor.

Otvorena su jedna vrata,otvoren je bio prozor,duvao vetar otvorio treca,puklo je,izletelo staklo napolje zajedno sa zavesom.Reseno je to,tada je pocelo lakse da se dise a komentar je bio tipa eto nesto se desilo.Ne znam zasto a imam potrebu da ovo napisem bas ovde te cu ovde ostaviti.

Mislila sam da ce biti para evo ovih sto ce uplatiti ima ,trebao mi je odmor evo skoro tri meseca najboljeg vremena do sada,za mene odmor.

Poslednja izmena:

Kosta2

Legenda
Poruka
54.687
Sve ce postati lepo ako mislimo o lepom.Mislim o lepom,mislim o lepom,mislim kad ono:
Pogledajte prilog 567255
Slikala sam kao pokazatelj sta se tada desilo.Eksplozija,delovi,delici svuda.Prvi put,mnogo toga bas loseg isto a nastavlja se.

Kada to razmisljanje o lepom postaje zaista lepo nemam ideju te zato otvaram temu.

Lepota je stanje duha. Nešto meni lepo drugima ne mora da bude. Svako ima svoju lepotu.
Zašto misliti samo o lepom?
Život nije šarena laža. Nije u životu sve lepo, ima i ružno, nekom više, nekom manje, ali zato kad posle ružnog dođe lepo užitak je vreći. :lol:

dive

Legenda
Poruka
56.561
Lepota je stanje duha. Nešto meni lepo drugima ne mora da bude. Svako ima svoju lepotu.
Zašto misliti samo o lepom?
Život nije šarena laža. Nije u životu sve lepo, ima i ružno, nekom više, nekom manje, ali zato kad posle ružnog dođe lepo užitak je vreći. :lol:
Zato sto treba da se trudis da I u ruznom vidis ono lepo..ili te to ruzno proguta I zacrni..zivot nije lak, ali od nad zavisi kojim bojama cemo ga obojiti..

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.536
Zato sto treba da se trudis da I u ruznom vidis ono lepo..ili te to ruzno proguta I zacrni..zivot nije lak, ali od nad zavisi kojim bojama cemo ga obojiti..
Моја сестра и њен момак пролазе кроз тешку фазу. Не као пар, него што се околности тиче. И извукли су најбоље из тога. Боље него да је све било ОК, да су се ушушкали и учаурили.
А то је поента. Ко има снаге, елана,....

Мени је машта неопходна, као сан, као вода,... Даје ми снагу. И то ме је спасило у тешким тренуцима. Машта и стрпљење.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.