Sta vam ubija zelju za sexom

Parka evo ti odgovora na pitanje sa one zakljucane teme. :lol:


"Rekoh parka da je malo ljudi sposobno za ljubav uopste, da je to tragicno. U prvoj varijanti se ljudi drze iz interesa, dok u drugoj je potrebno da oboje budu sposobni za ljubav da bi se to odrzalo, ako jedan brka strast i ljubav, gotovo....niska svest, niske strasti, vladaju sujeta i ego....bla, bla, bla..."
 
...naravno....:lol:
...sama hemijska formula koje se tom prilikom stvara mi je nepoznata....8-)
...možda su to delovi nekog nervnog gasa....:roll:
...da u pravu ste kolega, vojska skuplja CPrO2 proizveden tokom sexa, a narochito u homoseksualnom odnosu i od njega pravi nervni gas Prdavac koji plasirara na zapadno trzzishte...
...a inache gas izaziva veoma visok stepen nezadovoljstva i izaziva agresivno ponashanje i utiche na suzzavanje vidnog polja, tako da se ( eksperimenti pokazali) pushtanjem gasa medju neprijateljsku zzivu silu dobija efekat glodara, tj. jedni druge glodju do smrti...
 
...da u pravu ste kolega, vojska skuplja CPrO2 proizveden tokom sexa, a narochito u homoseksualnom odnosu i od njega pravi nervni gas Prdavac koji plasirara na zapadno trzzishte...
...a inache gas izaziva veoma visok stepen nezadovoljstva i izaziva agresivno ponashanje i utiche na suzzavanje vidnog polja, tako da se ( eksperimenti pokazali) pushtanjem gasa medju neprijateljsku zzivu silu dobija efekat glodara, tj. jedni druge glodju do smrti...
...eeee vidite nisam blagovremeno upoznat sa tim značajnim znanstvenim dostignućima...
....eeee čujte to su blagodeti koje nam omogućavaju napredak u tehnološkom napretku i značajan pomak ka humanizaciji ratovanja.....
 
...pa optočne nadimanje organa za varenje....
....i počne nekontrolisana emisija štetnih gasova....
...mislish na ugljen-prdoxid?:confused: CPrO2
...da u pravu ste kolega, vojska skuplja CPrO2 proizveden tokom sexa, a narochito u homoseksualnom odnosu i od njega pravi nervni gas Prdavac koji plasirara na zapadno trzzishte...
...a inache gas izaziva veoma visok stepen nezadovoljstva i izaziva agresivno ponashanje i utiche na suzzavanje vidnog polja, tako da se ( eksperimenti pokazali) pushtanjem gasa medju neprijateljsku zzivu silu dobija efekat glodara, tj. jedni druge glodju do smrti...
:lol:
Mislim da to mešaju sa živom (Hg) da bi došlo do kontraefekta usled glodanja - mrtva (Qq).
Postoje ozbiljni naučni radovi na tu temu. Komrad pičvajz je izložio jedan u nizu.
 
:lol:
Mislim da to mešaju sa živom (Hg) da bi došlo do kontraefekta usled glodanja - mrtva (Qq).
Postoje ozbiljni naučni radovi na tu temu. Komrad pičvajz je izložio jedan u nizu.
kolega Tutsi upravo mi stizzu vesti da je u najavi i modifikovani Prdavac a formula je CPrOHOHO2 koji pored navedenih performansi koje pruzza prvobitna verzija ugljen - pdoksida ima i svojstvo da zvuchnim udarom poremeti centar za ravntezzu i pomrachi um te su posledice pushtanja ovog gasa uglavnom fatalne po ispushtaoca...
 

Back
Top