Sta vam smeta

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta vam najvise smeta kod osoba suprotnog pola?

Odnosno za muske od cega vam kita pada?

Meni prvenstveno kad vidim da je zeni glavno uzbudjenje moj kesh.
I da nikako ne moze navlaziti osim ako tip nema skupo odelo i pun novcanik kesha.

Da li ste primetili da zene koje vole kesh kad se ljube usta im nekako imaju oblik dolara?$
 
Sta vam najvise smeta kod osoba suprotnog pola?

Odnosno za muske od cega vam kita pada?

Meni prvenstveno kad vidim da je zeni glavno uzbudjenje moj kesh.
I da nikako ne moze navlaziti osim ako tip nema skupo odelo i pun novcanik kesha.

Da li ste primetili da zene koje vole kesh kad se ljube usta im nekako imaju oblik dolara?$

Pa mi smo slicni brate!
Meni najvise smeta sto se zene na mene pale cim cuju/saznaju da mi kita >25cm i ne mogu da se odbranim od njih. Nekako joj se noge ukrste cudno i odma vidis da pravi mesta da joj sve to stane!
Jos vise mi smeta sto se zene pale i odma se ovlaze i na to sto mogu da ih torbam od sumraka do svitanja... hitna pomoc ih nosi kuci... sta je bilo sa onim starim dobrim i postenim zenama sto hoce samo par puta za vece da ih zaskocim???
 
Sta vam najvise smeta kod osoba suprotnog pola?

Odnosno za muske od cega vam kita pada?

Meni prvenstveno kad vidim da je zeni glavno uzbudjenje moj kesh. I da nikako ne moze navlaziti osim ako tip nema skupo odelo i pun novcanik kesha.

Da li ste primetili da zene koje vole kesh kad se ljube usta im nekako imaju oblik dolara?$

verovatno uzimaju to sto nudis. hm.... :roll:
 
Najvise mi smeta ako je cura pusac. Smrad cigareta me uzasava.

I meni smeta kad je frajer nepusach :)

Odmah pomislim na to koliko ce njemu da smeta moj dah, i mozda ce da mi prebacuje i da me opominje da manje pusim, da drzi otvoren prozor na -5, da zvacem zvaku posle svake cigarete, da ne smem da pusim u krevetu i mali milion razloga da nepusaca odmah eliminisem.
 
I meni smeta kad je frajer nepusach :)

Odmah pomislim na to koliko ce njemu da smeta moj dah, i mozda ce da mi prebacuje i da me opominje da manje pusim, da drzi otvoren prozor na -5, da zvacem zvaku posle svake cigarete, da ne smem da pusim u krevetu i mali milion razloga da nepusaca odmah eliminisem.
Ti si imala sve mlakonje. Dobroj pi,ci nijedan frajer nece nikad nista prigovorit.
 
Ubishe vas vishe te pare ..........

To sto svi "frajeri" misle da je svakoj devojci stalo do para... Pa nismo sve sponzoruse...

Uzbudi i nas ovde .. pricaj nam o svom keshu.

Gde bre ljudi vishe nalazite te zene koje toliko vole te vashe pare ?Da se malo niste "istripovali", pa Vi sami na sebi vidite samo dobro odelo i nishta vishe ?

Interesantno je da bas zene koje toliko drobe da im nije stalo do kesha nekim slucajem imaju uvek ali yebeno uvek tipa koji ima kesha. Ali zato retko koja oseti dobro torbanje, jer ljudi koji imaju kesha nemaju vremena za njih ili vrlo brzo nadju mladju.
A i logicno je. Kad vec placa, bolje mu je da plati mladju nego stariju pa jos uz to onu koju je vec odavno izgustirao.
Zene vi ne shvatate da muskarac kad vas izgustira jedino sto vas zadrzava uz njega bi mogla biti ljubav prema vama, ali kako da on vas voli kad vi njega ne volite.
 
nije sreco. mnogo je stvaran

Onda nisi zadovoljna sa njim. Svaka zena koja je zadovoljna sa svojim deckom se ne petlja puno oko drugih, a ti stalno muljas nesto oko forumasa.
A delujes kao verna osoba, sto je meni prvenstveno signaliziralo da ti uopste nemas decka nego te blam da mesecima budes na forumu a nemas nikog, sto ti je skroz pogresno.
 
Sta vam najvise smeta kod osoba suprotnog pola?

Odnosno za muske od cega vam kita pada?

Meni prvenstveno kad vidim da je zeni glavno uzbudjenje moj kesh.
I da nikako ne moze navlaziti osim ako tip nema skupo odelo i pun novcanik kesha.

Da li ste primetili da zene koje vole kesh kad se ljube usta im nekako imaju oblik dolara?$

Zato ja uvek nosim u dzepu 100 Rublei ;) pa da vidis kada nije raspolozena ja samo pokazem stranu valutu, i odmah je sve super! :lol:
 
Sta vam najvise smeta kod osoba suprotnog pola?

Odnosno za muske od cega vam kita pada?

Meni prvenstveno kad vidim da je zeni glavno uzbudjenje moj kesh.
I da nikako ne moze navlaziti osim ako tip nema skupo odelo i pun novcanik kesha.

Da li ste primetili da zene koje vole kesh kad se ljube usta im nekako imaju oblik dolara?$

Sinnke baš imaš stresove od KEŠA..
 

Back
Top