Sta vam se svidja na vasem muskarcu, a sta ne?

Sve mi se svidja osim sto je ljubomoran.
Sa njim se osecam potpuno autenticno i prihvaceno ovakva kakva sam. Nesto slicno nisam dozivela cak ni od roditelja u toj meri.
Fizicki se naravno promenio (kao i ja :lol: ) za svo ovo vreme, kad gledamo dvd sa svadbe vise nas sin lici na njega tadasnjeg nego on na samog sebe, ali to nije promenilo nista sto se tice privlacnosti.
Ima i kvaliteta i mana, ali je do te mere posvecen porodici da ponekad ostanem bez reci.
Trenutno smo u situaciji da mi je potrebna njegova fizicka pomoc cak i za najmanje aktivnosti i fascinirana sam kako se ponasa i kako je sve preuzeo na sebe i kako se ljuti kada kazem da mi ga je zao koliko je opterecen :heart:
 
Jooj, zaboravih da napišem da mi se jako sviđa što je šarmantan i obara žene s nogu. A ja glavna zvezda. :flert:
Moja koleginica u firmi koja je PR je jako lepa, zgodna i šarmantna žena i sa njom sam imala polemiku o muškarcima. Ona njenog muža obožava jer je lep i zgodan, vrhunski sportista.
Ja sam joj rekla da nikad ne bih pala na takvog muškarca, da šarm nema blage veze sa izgledom i da volim inteligentne muškarce čvrstog karaktera koji umeju sa ženama. Smejala mi se dok nije upoznala mm. Posle toga mi je rekla da ga je pitala kako sam uspela da ga osvojim.:lol:
Malo selfmarketinga nije na odmet, ipak sam ja tetka u godinama, ko će da me hvali ako neću ja. :manikir:
 
Kod njega najvise volim sto nije lizguz u zivotu, sto ima stav i ne da na sebe
uvek zna da se doceka na noge i uvek zna kako da okrene stvari na pravi nacin
ume da drzi stvari pod kontrolom i uvek primeni ispravnu taktiku
sarmantan je i duhovit, volim sto je tako ZIV, sto s njim nikad nije dosadno i ako mene uhvati malodusnost, njega nikada ne
moj covek :heart:
 
glupost
valjda svaka zena koja je sa nekim muskarcem ima nesto sto joj se na njemu svidja.
zasto bi bila sa njim inace?

naravno, nešto...al ove su se naređale sve srećne sa svim stvarima :lol: mislim možda bi poverovao neko ko manje zna ženski rod

- - - - - - - - - -

ti si jos i bila realna ... al bilo je odgovora da sam se zapitala dali sam uopste bila tako voljena a bila na oblacima
Izgleda da je kod mene niska oblascnost :lol:



:rida: ... evo ja sirota ... shmrc .. pa jos jednom :rida:

:mazi: ne veruj ništa što se ovde priča, čekaj da okače fotke tih idealnih :lol:
 
ti si jos i bila realna ... al bilo je odgovora da sam se zapitala dali sam uopste bila tako voljena a bila na oblacima
Izgleda da je kod mene niska oblascnost :lol:




:rida: ... evo ja sirota ... shmrc .. pa jos jednom :rida:

aj dobro, to su sve mlade devojke, kad ce biti oblacne ako ne sad:))

- - - - - - - - - -

naravno, nešto...al ove su se naređale sve srećne sa svim stvarima :lol: mislim možda bi poverovao neko ko manje zna ženski rod

- - - - - - - - - -



:mazi: ne veruj ništa što se ovde priča, čekaj da okače fotke tih idealnih :lol:
eh bre , kad pricakju lose o muskarcima, onda su feministikinje i mrziteljice
kad pricaju dobro, lazljivice
misim ko bi vama ugodio?:mrgreen::lol:
i u dobrom, i u losem, oduzmes 50%, i to je to:)
 
da ne bude kako je Genije idealan, a da ne bude zabune kacila sam njegove slike vise puta, ume da smara ko zmaj i ume da me nervira oko budalastina
juce je dok je istresao prekrivace sa ugaone istresao i daljinski, koji je sinoc nasao prvo nepolomljenu plastiku, a danas i gumu s dugmicima
kakva budala :rotf:
i posle neka neko kaze da nije za mene
e klinca mog :rotf:
 

Back
Top