Šta vam je pokazalo da vas voli

Pravu ljubav poistovećujem sa požrtvovanošću. Ne razmišljam preterano o tome ko me i kako voli, više o svom tretmanu prema drugima.
Joj sto ja ne volim rec zrtva i ljubav da vidim u istoj recenici. Odmah mi muka.
Da bi voleo, moras prvo da volis sebe, i da vudes srecan, ispunjavas svoje zelje, tek onda mozes da usrecis i druge.
Za mene je sreca kad vidim da je mm srecan i zadovoljan. Kad radi ono sto zeli, kad je nasmejan. Tezi svom cilju.
Много ситуација, много поступака, много ситница...и за 27 година никада речи волим те...ни са једне стране.
Али, загрљај кад ти је најтеже, као да те никада неће пустити, и осећај да си заштићена од свега кад си најрањививија...то је непроцењиво.
И нема тих речи које то могу да замене.
A zasto bez Volim te?

I mm nije lak na Volim te, ja sam ga naucila, i to uglavnom bude “I ja tebe”
Tvrdi da ljubav pokazuje drugim postupcima, i jeste tako, ali zasto je tesko izraziti svoja osecanja?
Ja sam decu naucila da kazu ono sto osecaju.
Osecanja nisu sramota.
 
Joj sto ja ne volim rec zrtva i ljubav da vidim u istoj recenici. Odmah mi muka.
Da bi voleo, moras prvo da volis sebe, i da vudes srecan, ispunjavas svoje zelje, tek onda mozes da usrecis i druge.
Za mene je sreca kad vidim da je mm srecan i zadovoljan. Kad radi ono sto zeli, kad je nasmejan. Tezi svom cilju.

A zasto bez Volim te?

I mm nije lak na Volim te, ja sam ga naucila, i to uglavnom bude “I ja tebe”
Tvrdi da ljubav pokazuje drugim postupcima, i jeste tako, ali zasto je tesko izraziti svoja osecanja?
Ja sam decu naucila da kazu ono sto osecaju.
Osecanja nisu sramota.
Нису срамота и нису слабост као што многи мисле, напротив.
Али се не морају исказивати речима. Тај вид изражавања осећања је заправо најмање битан. Не мора се рећи, ако већ знаш. А важно је да знаш не да чујеш :)
 
Joj sto ja ne volim rec zrtva i ljubav da vidim u istoj recenici. Odmah mi muka.
Da bi voleo, moras prvo da volis sebe, i da vudes srecan, ispunjavas svoje zelje, tek onda mozes da usrecis i druge.
Za mene je sreca kad vidim da je mm srecan i zadovoljan. Kad radi ono sto zeli, kad je nasmejan. Tezi svom cilju.

A zasto bez Volim te?

I mm nije lak na Volim te, ja sam ga naucila, i to uglavnom bude “I ja tebe”
Tvrdi da ljubav pokazuje drugim postupcima, i jeste tako, ali zasto je tesko izraziti svoja osecanja?
Ja sam decu naucila da kazu ono sto osecaju.
Osecanja nisu sramota.
Како да га научим, кад и ја не говорим?
Мени речи нису битне, битан ми је однос, понашање, поступци.
Чак и да ми је битно, то како ти кажеш научено и ја тебе би ми звучало искамчено, као Слобино волим и ја вас...
 
Cao Perfi lepoto :zag:
ah posle dve decenije braka
hugivafak
da li me voli ili zamislja da zajedno sa mnom pije čaj
on zeleni a ja od brugmansije
Makse s mesta... :lol:
Evo 15 godina smo zajedno...
Da je mnogo mnogo je...
Da je pravde bozije, dao bi nama zenama neku pauzu posle 10 godina, da danemo dusom malo ali... :lol:
Naravno da je bitno jel te voli!
Како да га научим, кад и ја не говорим?
Мени речи нису битне, битан ми је однос, понашање, поступци.
Чак и да ми је битно, то како ти кажеш научено и ја тебе би ми звучало искамчено, као Слобино волим и ја вас...
Vremenom odrastamo.
Razumem ja da ima do vaspitanja, ti cvrsti stavovi, muskarcine, itd... ali kad s nekim predjes odredjenu kilometrazu postajes osetljiviji, nezniji prema partnerovim potrebama... otkrivas sebe i njega i vas, rastete zajedno kao par... menjate se...
Probas da izgovoris zbog vas... meni je uvek trip u glavi, sutra da umre a da mu ne kazem koliko ga volim i sta osecam prema njemu, ne moze to tako...
 
Мени је било битно да се спојимо према сличностима карактера, а не да се препознамо по фрустрацији. :lol:
То спрепознавање по фрустрацији, за мене је, кад људи живе у оним повуци-потегни односима, сталним фркама, свађама, напетостима и неизвесностима, али имају добар секс и то је као најважнија ствар на планети.
Мени није.
Требао ми је неко стабилан, поуздан, дефинисан и са системом вредности који и сама делим.
Да је поуздан схватила сам већ после три месеца виђања, кад сам фасовала неки стомачни вирусчић, а он изашао с посла да ми кува супу у да бдије нада мном. И ту је добио 1000 бодова.
После су се само низале карактерне особине које су ме одушевљавале.
Наравно, није наш однос ишао без позиционирања, свако је своје место постепено дефинисао, некад и кроз свађе, препирке, али могу слободно да кажем да што смо дуже заједно, све смо чвршћи и повезанији.
 
71oVi%2BQyzKL._AC_UX385_.jpg
 

Back
Top