Šta vam je pokazalo da vas voli

Ajd sad nešto drugo.
Koja situacija, gest, dogadaj, naizgled sitnica vam je pokazala da vas dragi/draga stvarno voli?
Na pocetku veze, bilo je to more, letovanje...
Ja sam otisla, on ostao da radi, svi njegovi na moru, ukljucujuci i mene a on em sto radi, em ceka da se ja vratim iz provoda da me zove i cuje...
i jedna situacija gde je reagovao zastitnicki u fazonu “Nemoj to da trpis, sve je spremno.” :heart:
Volim te momente gde se neko brine o meni.
Danas, to su mali znaci, dodjem na posao npr. i doceka me spremna sala :heart: , ispunjavanje mojih zelja iako mu se to ne radi, svaki dan mi dorucak donosi, cak i kad zuri... itd...
a sve je pocelo nadimcima, on kad nekog voli obavezno mu da nadimak a ja ih imam ihaj :lol:
 
Sad ste me setile na davne dane...
Kad sam se jos kao studentkinja pitala Sta ako ne budem mogla imati dece? A to mi je najveca zelja... to je bilo vise pitanje za mene samu... On je kategoricno izjavio “Pa sta, sta ce nam faliti i bez dece, pogledaj te i te, nemaju dece a srecni zajedno citav zivot.”
Ja bih njega ostavila, ne njega, bilo koga.
Ali dobro, meni je to bio prioritet, njemu nije.
Mislim da to nije dokaz ljubavi koliko razlicitosti.
Ajd u neku ruku i jeste, jer zeli samo tebe, ne zbog razmnozavanja.
 
Na pocetku veze, bilo je to more, letovanje...
Ja sam otisla, on ostao da radi, svi njegovi na moru, ukljucujuci i mene a on em sto radi, em ceka da se ja vratim iz provoda da me zove i cuje...
i jedna situacija gde je reagovao zastitnicki u fazonu “Nemoj to da trpis, sve je spremno.” :heart:
Volim te momente gde se neko brine o meni.
Danas, to su mali znaci, dodjem na posao npr. i doceka me spremna sala :heart: , ispunjavanje mojih zelja iako mu se to ne radi, svaki dan mi dorucak donosi, cak i kad zuri... itd...
a sve je pocelo nadimcima, on kad nekog voli obavezno mu da nadimak a ja ih imam ihaj :lol:
mozda trti neku drugu,a ti nemas pojma
 

Back
Top