Quantcast

Šta vam je pokazalo da vas voli

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.923
Нешто се и наслућује, не мора бити конкретно :)
А да докаже да ли СТВАРНО воли, на срећу још није било прилике. Надам се да ни неће. Нека овако остане...

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.099
Ajd sad nešto drugo.
Koja situacija, gest, dogadaj, naizgled sitnica vam je pokazala da vas dragi/draga stvarno voli?
Na pocetku veze, bilo je to more, letovanje...
Ja sam otisla, on ostao da radi, svi njegovi na moru, ukljucujuci i mene a on em sto radi, em ceka da se ja vratim iz provoda da me zove i cuje...
i jedna situacija gde je reagovao zastitnicki u fazonu “Nemoj to da trpis, sve je spremno.” :heart:
Volim te momente gde se neko brine o meni.
Danas, to su mali znaci, dodjem na posao npr. i doceka me spremna sala :heart: , ispunjavanje mojih zelja iako mu se to ne radi, svaki dan mi dorucak donosi, cak i kad zuri... itd...
a sve je pocelo nadimcima, on kad nekog voli obavezno mu da nadimak a ja ih imam ihaj :lol:

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.099
Sad ste me setile na davne dane...
Kad sam se jos kao studentkinja pitala Sta ako ne budem mogla imati dece? A to mi je najveca zelja... to je bilo vise pitanje za mene samu... On je kategoricno izjavio “Pa sta, sta ce nam faliti i bez dece, pogledaj te i te, nemaju dece a srecni zajedno citav zivot.”
Ja bih njega ostavila, ne njega, bilo koga.
Ali dobro, meni je to bio prioritet, njemu nije.
Mislim da to nije dokaz ljubavi koliko razlicitosti.
Ajd u neku ruku i jeste, jer zeli samo tebe, ne zbog razmnozavanja.

Miller

Buduća legenda
Poruka
44.725
Na pocetku veze, bilo je to more, letovanje...
Ja sam otisla, on ostao da radi, svi njegovi na moru, ukljucujuci i mene a on em sto radi, em ceka da se ja vratim iz provoda da me zove i cuje...
i jedna situacija gde je reagovao zastitnicki u fazonu “Nemoj to da trpis, sve je spremno.” :heart:
Volim te momente gde se neko brine o meni.
Danas, to su mali znaci, dodjem na posao npr. i doceka me spremna sala :heart: , ispunjavanje mojih zelja iako mu se to ne radi, svaki dan mi dorucak donosi, cak i kad zuri... itd...
a sve je pocelo nadimcima, on kad nekog voli obavezno mu da nadimak a ja ih imam ihaj :lol:
mozda trti neku drugu,a ti nemas pojma

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.