Sta vam je bitnije??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neki_88

Zainteresovan član
Poruka
176
Devojke devojcice molim vas da mi date odgvor na ovo pitanje!!!Sta vam je bitnije spoljasnja lepota ili unutrsnja!! I jel vise volite obicne tipove ili neke geake i sta znam vec!!
Molim svu decu od 94 god pa ispod da zaobidju ovu temu!!!Hvala???
 
meni je najbitnije da mi se tip fizicki svidi.znam da mozda to nije dobro ali ako me neko na taj nacin privuce uopste mi nije bitno ni dal je hulicancina ili lozara ili je totalni sonja.....tako da ...da prvo primetim sta je kod decka spolja a uniutra mi uopste nije bitno...za sada...
 
Danasnje devojke VECINOM gledaju samo izgled, a ti tipovi su uglavnom takvi da ih veze ne zanimaju vec samo sex, pa onda ispada da devojke od tipova koji ne zele vezu ocekuju dugu vezu i ljubav a da tipove koji su za duge veze i za ljubav a ne samo sex ni ne gledaju.
 
Slazem se da devojke prvo gledaju fizicki izgled. Pa i mi muskarci prvo to gledamo... Mislim realno prvo sto zapazimo kod momka/devojke jeste fizicki izgled, necemo se lazemo :) ...

E sad kad pricamo o tome sta je vaznije, za mene je vaznije kakva je osoba iznutra, jer iz iskustva znam da 90% lepih i zgodnih devojaka je glupo ko racku :D ... To u principu vazi i za muskarce, ali su sa manjim procentom :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top