Quantcast

Šta vam govori redovna Vučićeva reč MI MORAMO upućena nama zbog okupatora?

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.955
Autorska tema
Uvek kada uspe da vas ubedi predsednik Aleksandar Vučić uz pomoć svih medija u Srbiji da nema boljeg od njega mora da vam padne na pamet ova misao.
Da li vidite kako predsednik Srbije Srbe sprema na nešto što se zove NIŠTA NE VALJA ALI BOLJE NEMA.
Dakle volite li vi braćo Srbi da vas neko uvodi u pakao dobrovoljno?
Koji je vladar bilo gde na svetu uspeo da sačuva svoju teritoriju na ovaj način?
Ja mislim da smo dobili modernog Vuka Brankovića i to u onom delu kada mu je bilo važno da vlada Srbijom bez obzira kolika je i koliko je izgubila Srbija.
Neka je Srbija velika kao šljivikali samo da vlada njome.
A kada se tako vlada onda mora i da se krade.Doduše Srbi za to dokaz nemaju jer taj posao obavlja profesionalno.

Autorska tema
Uvek kada uspe da vas ubedi predsednik Aleksandar Vučić uz pomoć svih medija u Srbiji da nema boljeg od njega mora da vam padne na pamet ova misao.
Da li vidite kako predsednik Srbije Srbe sprema na nešto što se zove NIŠTA NE VALJA ALI BOLJE NEMA.
Koji je vladar bilo gde na svetu uspeo da sačuva svoju teritoriju na ovaj način?

Ja mislim da smo dobili modernog Vuka Brankovića i to u onom delu kada mu je bilo važno da vlada Srbijom bez obzira kolika je i koliko je izgubila Srbija.
A kada se tako vlada onda mora i da se krade.Doduše Srbi za to dokaz nemaju jer taj posao obavlja profesionalno.
После Вашингтонског "споразума", постаје јасно да ће епоха ДИЛЕЈЕ АВ-а
бити упамћена као завршница необављених а плаћених послова 5-то октобарске
ДОСманлијске банде, тако да је прилично нејасно ЗБОГ ЧЕГА га локални псеудолиберали
и НАТОгузи са форума Крижарица, уопште тако силовито нападају?!
ОН је њихов човек, човек са ХОКЛИЦЕ.
КОЈИ КРЕТЕН КАЖЕ ДА ЗАХАРОВА НИЈЕ ПОГОДИЛА У ЦЕНТАР???

За мало образованији и интелигентнији "публикум" Крижарице, топло препоручујем
савршену анализу "дЈелатништва" НАЈПАМЕТНИЈЕГ међу Србљем:

Сенке над Вашингтоном
Такозвани „Споразум о економској нормализацији“ између Србије и Косова и Метохије је под све већим сенкама које разоткривају да уопште није реч о „економској нормализацији“ него пре свега о новој америчкој геополитичкој агресији. Упркос агресивној политичкој пропаганди и бескрајним уверавањима јавности како је он „користан за све“, не може се избећи утисак да је на делу још једна обмана.
Међутим, кључно питање је зашто је и како уопште дошло до „споразума“ – зашто баш сада и шта је његова стварна позадина?

https://www.standard.rs/2020/09/22/senke-nad-vasingtonom/

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.227
Moram da napomenem,da Predsednik Vucic,vodi jednu zaista maksimalno korisnu politiku,koja kao sto vidimo,vec donosi koristi.Nije stvar u tome,
da imamo veliku teritoriju.Ono sto je jedino vazno,to je napredak zemlje i standard kojim gradjani zive.Nama se sada ukazala jedinstvena mogucnost,
da od Vlade SAD,dobijemo zamasna sredstva.Dobicemo veoma povoljne kredite.a jedan deo ce biti i nepovratna pomoc.Videli smo koliko je
EU mlitava,kako sve probleme resava (ili ih uopste ne resava) sporo,tromo,neefikasno.Mislim,u stvari sam ubedjen,da tandem dva Predsednika
Tramp i A.Vucic,cine jednu izvanrednu celinu,koja deluje mirotvorno,bukvalno na ceo region zapadnog balkana.I konacno,to nesrecno Kosovo,koje nam
je donelo toliko problema ,bice reseno,a mi oslobodjeni teskog balasta.

Moram da napomenem,da Predsednik Vucic,vodi jednu zaista maksimalno korisnu politiku,koja kao sto vidimo,vec donosi koristi.Nije stvar u tome,
da imamo veliku teritoriju.Ono sto je jedino vazno,to je napredak zemlje i standard kojim gradjani zive.Nama se sada ukazala jedinstvena mogucnost,
da od Vlade SAD,dobijemo zamasna sredstva.Dobicemo veoma povoljne kredite
.a jedan deo ce biti i nepovratna pomoc.Videli smo koliko je
EU mlitava,kako sve probleme resava (ili ih uopste ne resava) sporo,tromo,neefikasno.Mislim,u stvari sam ubedjen,da tandem dva Predsednika
Tramp i A.Vucic,cine jednu izvanrednu celinu,koja deluje mirotvorno,bukvalno na ceo region zapadnog balkana.I konacno,to nesrecno Kosovo,koje nam
je donelo toliko problema ,bice reseno,a mi oslobodjeni teskog balasta.
Ово је необичан хумор или си овлашћени заступник Крстиних интернет малоумника? :think:

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.275
Autorska tema
Kad god cujem nesto tako,uvek mi je jasno da ce srpski narod nahjebati.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.