Šta ustvari hoće feministkinje?

Šta nije jednako - kad baba/deda kažu da hoće da ostave sve od imovine sinu jer je sin, a ćerka je dobila njivu u miraz. Ili situacije koje dovode do nasilja u porodici (jeste sve na papiru jednako, ali je muž opet lema jer je glava kuće). Ili kad majci povere dete na samostalno čuvanje posle razvoda po difoltu... Na papiru je sve to super, ali u praksi ima situacija gde se još diskriminiše na ovu ili onu stranu. Nije baš da je sve idealno.

Jednaka su prava - ali nije jednako ponašanje ljudi.

Ti muškarci što su u vezi ili braku sa feministkinjom oni su tu u podređenom položaju. Kako možeš biti u ljubavi sa nekim ko mrzi tvoju vrstu?

Odakle ti to da me mrzi?
Ja se bas osecam voljenim, postovanim, cenjenim...

Mada, ne moras da odgovoris - cim si rekao "moju vrstu", ti vec smatras da muskarci i zene nisu ista vrsta.
Time, tom podelom koju si upravo prikazao, dokazao si da si upravo ti taj koji mrzi zene.
A nije ti prvi put da to pokazes na forumu.

Odakle ti to da me mrzi?
Ja se bas osecam voljenim, postovanim, cenjenim...
Možda te ne mrzi ali te verovatno smatra nižom od sebe, jer cilj femi pokreta je i da žena zagospodari muškarcem.
Mada, ne moras da odgovoris - cim si rekao "moju vrstu", ti vec smatras da muskarci i zene nisu ista vrsta.
Dobro nije različita vrsta nego rod. Hvataš se za dlaku.

Možda te ne mrzi ali te verovatno smatra nižom od sebe,
Oh, sinko, kako silno gresis :)
Ocigledno je pojam ravnopravnosti za tebe naucna fantastika :)

jer cilj femi pokreta je i da žena zagospodari muškarcem.
Opet silno gresis. Cilj im je ravnopravnost, i na papiru i u praksi. A polaziste je da ih gledas kao sebi ravne. Ako si u stanju.

Dobro nije različita vrsta nego rod. Hvataš se za dlaku.

Znas onu staru, ne kudi majka sina sto se kocka nego sto se vadi.
Dakle, ne vadi se. Svrstao si muskarce i zene u razlicite vrste i time pokazao svoju mizoginiju u najelementarnijem obliku.

Ovu temu si otvorio iskljucivo da siris mrznju prema zenama, sto upravo dokazujes time sto konstantno potenciras neku nepostojecu mrznju feministkinja prema muskarcima.

Cak ides toliko daleko da mene ubedjujes da me rodjena zena mrzi i smatra nizim od sebe 🤣🤣🤣

Provaljen si, kao i svaki put. Mada nije tesko, kao da se trudis da te ljudi lako provale :)

Opet silno gresis. Cilj im je ravnopravnost, i na papiru i u praksi. A polaziste je da ih gledas kao sebi ravne. Ako si u stanju.
Feminizam nema veze sa borbom za ravnopravnost žena.
Znas onu staru, ne kudi majka sina sto se kocka nego sto se vadi.
Dakle, ne vadi se. Svrstao si muskarce i zene u razlicite vrste i time pokazao svoju mizoginiju u najelementarnijem obliku.
Ti ako za sebe smatraš da si žena ja nemam problem sa tim. Žene i muškarci se razlikuju po polu i ti to vrlo dobro znaš.

Back