Quantcast

Šta trenutno razmišljaš 2

Zauz

Elita
Poruka
18.653
Razmišljam kako su svi oni što se otvoreno zgražavaju na izjavu "nemam fejs i instagram" opasno oboleli :sad2:
Pa hbt ... ima nas živih i bez toga :worth:
Problem 21.veka - prazninu u zivotu zatrpavati slikama,statusima lazne srece na netu a zapravo drzanja svih na distanci.Tu laznu srecu gledaju drugi,serviraju svoje pozerske predstave i eto.Vrlo malo ima ljudi koji drustvene mreze koriste da se informisu o necemu i taj rad pametnih stvari.

Jadno je kad umesto broja telefona neko trazi fejs ili instagram.Ne zeli bliskost vec pozeraj za mnoge ljude koje ne zna a koje zabole realno za nju/njega.

maxyma

Iskusan
Poruka
6.937
Problem 21.veka - prazninu u zivotu zatrpavati slikama,statusima lazne srece na netu a zapravo drzanja svih na distanci.Tu laznu srecu gledaju drugi,serviraju svoje pozerske predstave i eto.Vrlo malo ima ljudi koji drustvene mreze koriste da se informisu o necemu i taj rad pametnih stvari.

Jadno je kad umesto broja telefona neko trazi fejs ili instagram.Ne zeli bliskost vec pozeraj za mnoge ljude koje ne zna a koje zabole realno za nju/njega.
Apsolutno se slažem,i ne smetaju meni takvi likovi,sve je stvar izbora.Ali je opasno počelo da mi smeta što se tripuju da su viša rasa u odnosu na one koji ipak žive svoj život vrlo lepo i kvalitetno bez svih tih modernih pomagala.Ispraznost ce biti uskoro bolest modernog doba,taman koliko i depresija :sad2:

kojote

Elita
Poruka
18.634
Jutros zaista nisam znala sta da obucem. Ni leto ni jesen. I obujem. Isla sam u sud i nije mi prikladno da obujem sandale, na nizim salonkama mi otisle flekice... i na kraju obula grozotu od baletanki.
(pravim se blesav i satro ne primecujem da Bogi nema cipele!)
Sva je sreca sto u nasem kriminalnom zakonodavstvu baletanke, verovatno necijom grubom omaskom, jos uvek nisu zavedene kao "opasne" za nosenje. :lol:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.275
Jutros zaista nisam znala sta da obucem. Ni leto ni jesen. I obujem. Isla sam u sud i nije mi prikladno da obujem sandale, na nizim salonkama mi otisle flekice... i na kraju obula grozotu od baletanki.
Ja sam klincu obukla jaknu. Bilo je 13 stepeni. A na sebe nabacila neki tanki džemperčić i cvokotala čak i u kolima. Dole pantalone, zbogom suknje i haljine što se mene tiče. Do sledećeg leta.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.