Kafana Šta trenutno radiš XIX

Meni je kod multifokalnih stakala bilo nezgodno da gledam tv sa strane. Kada gledam pravo u ekran, dobro je, ali ako ležim na boku, tada mi smeta.
Za to su meni sočiva zakon, jer je vidno polje isto kao da gledam bez pomagala. Nema ispod, iznad rama, ne pomeram glavu da bih našla najbolji ugao. Sada mi nisu tako komforna, jer dok kuckam ovde, moram da imam naočare za čitanje. Podižem u banci pare, ne mogu bez naočara. Predajem papire na šalteru, ne vidim šta treba da predam ako nemam cvidže. U problemu sam ako ih zaboravim kod kuće, a zaboravljam ih. :sad2:

Овде је одвојено за одрасле и децу. Није ми први пут :)
Nije isto kad ides jer volis i zelis, naravno da ces da uzivas, bilo odvojeno ili ne
I kad ides a mrzis to ali moras da otplatis macece dugove ;)
Lepo se provedi :zag: smazi neku tortu i za mene, znam da ne mozes ni za sebe ali makar na silu za mene :rotf:

Данас се осећам дебело. Не стај ми на жуљ :(
Јуче сам имала предавања цео дан и налазим се са колегиницом у кафићу пре почетка истих, а она ми каже: ''Јао што си ми лепа данас, јеси ти то смршала?''
Нисам смршала, иста сам.
Све у свему, поведена том њеном констатацијом, кад сам се вратила кући, мислим да сам појела све што ми је пало под шаке. Јер ''сам смршала'' па се може.
И онда негде око 21 ч сконтам шта сам урадила.:lol:

Јуче сам имала предавања цео дан и налазим се са колегиницом у кафићу пре почетка истих, а она ми каже: ''Јао што си ми лепа данас, јеси ти то смршала?''
Нисам смршала, иста сам.
Све у свему, поведена том њеном констатацијом, кад сам се вратила кући, мислим да сам појела све што ми је пало под шаке. Јер ''сам смршала'' па се може.
И онда негде око 21 ч сконтам шта сам урадила.:lol:
Ја треба да добијем у среду. Ретко ми се дешава то, али овај пут прождирем све пред собом :lol:

Мораћу да објашњавам да нисам трудна:lol:
Kad pomenu
Kasnilo meni sad 5 dana, kakvo olalsanje kad zivis zivot device pa te boli dupe sto kasni :rotf: kazem drugarici hbt sto je dobro ovo nema da se sekiram da li sam trudna, jedino mozda ulazim u menopauzu ili imam neki rak, za menopauzu me zabole, ostaje rakcina da se sekiram :lol:
a ja budala nisam isla kod ginekolga skoro, inace moram na 6 mes, nisam isla cele godine kreten, sad cu kad prodje da odem da zakazem se ne zajebavam, da mi ne nadje nekog osmog putnika

Вратила се с пијаце, сад имам сав материјал за пуњене паприке. Кишица ме сквасила скроз, ко ће да носи кишобран...
Ja planiram danas da to napravim kod drugara uz filmic
Trebao on kod mene, kaze ma aj ipak kod njega veci mu je tv, reko pa da al nemamo punjene paprike, kaze napravi ovde :lol: ...sta mi tesko...

Kad pomenu
Kasnilo meni sad 5 dana, kakvo olalsanje kad zivis zivot device pa te boli dupe sto kasni :rotf: kazem drugarici hbt sto je dobro ovo nema da se sekiram da li sam trudna, jedino mozda ulazim u menopauzu ili imam neki rak, za menopauzu me zabole, ostaje rakcina da se sekiram :lol:
a ja budala nisam isla kod ginekolga skoro, inace moram na 6 mes, nisam isla cele godine kreten, sad cu kad prodje da odem da zakazem se ne zajebavam, da mi ne nadje nekog osmog putnika
Идем и ја редовно. Не зезај се. Зубар и гинеколог МОРА!

А другарица покупила неке бактерије силне, 3-4 да те не слажем. Каже- као да сам нека на извол'те, а К ниссм омирисала годину дана :lol:

Идем и ја редовно. Не зезај се. Зубар и гинеколог МОРА!

А другарица покупила неке бактерије силне, 3-4 да те не слажем. Каже- као да сам нека на извол'те, а К ниссм омирисала годину дана :lol:
Nema to veze, saprofiti zive tu pa zive, cim neki stres udari eto njih da se pobune i naprave upalu... ja se sad mucila s tim, tacno kako mi je cica otisla meni od stresa sve u pm ode, mesec dana se drkala sa antibioticima dok sam sve ocistila, a sto kazes k nisam videla.... Verovatno mi je zato i pobrljavila meca

Ma znam, nego hbg, bavila sam se lecenjem precih, ici cu sad samo da prodje meca.... nego me nervira moram u dz, ne mogu kod moje privatno sad da placam jos i to, a te koze u dz da ocima ne vidim, i sad gledala primili su neku novu, pa moram kod te da prebacim karton i da odem, jer onu moji ex dr mogu samo da zadavim ako jok udjem i ordinaciju, koza glupa nije videla siptome pred ocima joj mahali, morali privatnici da me spasavau

Nema to veze, saprofiti zive tu pa zive, cim neki stres udari eto njih da se pobune i naprave upalu... ja se sad mucila s tim, tacno kako mi je cica otisla meni od stresa sve u pm ode, mesec dana se drkala sa antibioticima dok sam sve ocistila, a sto kazes k nisam videla.... Verovatno mi je zato i pobrljavila meca

Ma znam, nego hbg, bavila sam se lecenjem precih, ici cu sad samo da prodje meca.... nego me nervira moram u dz, ne mogu kod moje privatno sad da placam jos i to, a te koze u dz da ocima ne vidim, i sad gledala primili su neku novu, pa moram kod te da prebacim karton i da odem, jer onu moji ex dr mogu samo da zadavim ako jok udjem i ordinaciju, koza glupa nije videla siptome pred ocima joj mahali, morali privatnici da me spasavau
Види преко попуста негде преглед. То ионако сви раде исто. И буде значајно снижено. Ови моји често организују уз преглед дојки. А ако нешто треба после, не дај Боже, онда код кога иначе идеш и верујеш.

Back