Kafana Šta trenutno radiš XIX

@Metla na vestici istog sam stava za kavez
I uzasno mi je sto drzim nesto zivo sto treba biti vani u stanu
Ali me godinama moli za psa a za to stvarno nemam uslove

Komsije imaju hrcka,umazili su ga najstrasnije
U pocetku se grizu i jako si plasljivi
Pa je odluka pala na njega

Inace dala mu je ime,Srecko
Унук моје колегинице је имао, и било им жао да буде стално у кавезу, па су га пуштали и играли се са њим. Једног дана је само нестао.
Нашли су га после 2 дана у кревету, прогризао с доње стране и направио себи гнездо,мангуп :lol:

Imala sam hrčka. Voleo je da jede Smoki. Bio je bučan noću ( u kavezu koji je bio velik imao je onaj krug na kome se vrteo )... Puštali smo ga iz kaveza, nije sve vreme bio zatvoren.
Preslatka je ta mala životinja. Jedino mi je žao što imaju kratak životni vek.

OT.

Pronašla sam sajtove na kojima mogu da gledam Ben Hura i sve sezone serije Očajne domaćice.

Imala sam hrčka. Voleo je da jede Smoki. Bio je bučan noću ( u kavezu koji je bio velik imao je onaj krug na kome se vrteo )... Puštali smo ga iz kaveza, nije sve vreme bio zatvoren.
Preslatka je ta mala životinja. Jedino mi je žao što imaju kratak životni vek.

OT.

Pronašla sam sajtove na kojima mogu da gledam Ben Hura i sve sezone serije Očajne domaćice.
Е, да, подсетила си ме, причала је да је бучан ноћу, ваљда су ноћне животиње.

imali smo i mi hrčka,
po mom mišljenju veoma osetljivi
naš je crko, naizgled iz čista mira
deca su bila jako mala tipa godinu dve,nisu imali pojma
to mm bio uzo, brinuo o njemu full, puštao ga da šeta po krevetu
kod hrčka meni bez veze što ne komunicira, msm nije od životinja koje ćeš pozvati, a on dođe da se mazi i sl

Па, добар јутар и од ја. Субота, будна од 7.30.
Зашто ја морам да устанем кад она иде у школу?
Љути се и она, што не спаваш кад си већ код куће, али ето...дебил жена, да испрати дете :roll:
Пијем кафу, па да се бацим на посао.

Ja se probudila od 7 :roll: probala jos al nece pa sam ustala
Matorci se spakovali i malo pre otisli u vikendicu na vikend :zper: znaci pravimo zurku privodimo kurrve kokaini bazeni pomracenje!
Ништа ти не верујем, већ смишљаш шта да куваш, па ћеш после да чистиш, права удата жена :mrgreen:

Ааа, па добродошла у клуб, нећеш ти мени више врц, врц :ne:
Sto bi rekli bin dear dan det i nikako da naucim lekciju nego jjedem g opet :aha:
ovaj rak u meni sto ima tu potrbu da udovoljava i namesta gnezdo ce mi doci glave opet
sto nisam neka, ne znam koji je znak koji misli na sebe i udovoljava samo sebi, sopingira, manikiri, trepavice i oce da je frajeri izvode na skupe vecere?

Sto bi rekli bin dear dan det i nikako da naucim lekciju nego jjedem g opet :aha:
ovaj rak u meni sto ima tu potrbu da udovoljava i namesta gnezdo ce mi doci glave opet
sto nisam neka, ne znam koji je znak koji misli na sebe i udovoljava samo sebi, sopingira, manikiri, trepavice i oce da je frajeri izvode na skupe vecere?
Zasto misliš da to ima veze sa horoskopom?
Nekim ljudima je jednostavno dovoljno da se jednom zajebu pa da ne ponavljaju greske.
Pride, to sto ces brinuti o sebi ne mora podrazumevati odsustvo brige za drugog.
Nemoj me nervirati od ranog jutra, nisam u elementu.

Sinusitis dan milioniti, dobila ab kapi za oci i kortiko sprej za nos, mislim da ovde ne postoje sistemski antibiotici :mrgreen:
Plus me sad cepa isijas il nešto tome slično, moram da odbacim nogu od sebe da bih uopšte mogla sedeti.
Tačno se vidi da sam jednom nogom u grobu, sto bi rekla zauz, plus imam apsters i daunsters brufen

Па, добар јутар и од ја. Субота, будна од 7.30.
Зашто ја морам да устанем кад она иде у школу?
Љути се и она, што не спаваш кад си већ код куће, али ето...дебил жена, да испрати дете :roll:
Пијем кафу, па да се бацим на посао.
ustajem i ja kad ovi moji sinovi idu na posao,
ne mogu, probudim se i gotovo, kad sam već budna da ih ispratim
sa mlađim još i kafu popijem

Сви ми имамо потребу да угађамо другима, срећни смо када су они задовољни, али негде мора да се подвуче црта...не на своју штету.
Кичма је тек престала да те боли, успори мало, нису кућни послови зец да побегну, а ти имаш само себе једну.

Back