Kafana Šta trenutno radiš 18

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogla bi da izrazbijam zid neka dva metra. Ne sviđa mi se ideja da kabel ide vođicom iznad pločica. Napraviću mu mali kanalić pa ga zagletovati i prefarbati.
Isto tako mi se ne sviđaju ideje plastičnih cevi za vodu koje idu pored zida, ali svakako radimo kupatilo na proleće pa će se i to rešiti.
Sve bi ja to u zid jer mi ti saveti majstora tipa "bolje je spolja ako se nešto pokvari" ne drže vodu, mislim da su samo lenji.
 
E, došlammi reklama za neku kuću kod Autokomande. 980k evra. Ono, dograđivao majstor, dupe od dvorišta, neka krpljavina, ko ono Aj dodano alu antre na ciganski šator i krov dignemo četvrtasto. Al 10 soba. Poluđelo to načisto. Naš ti šta može u Majamiju, u Tampa beju, koji je pomenuo TTTT, da se kupi, i pored porasta tamo nekretnina. Ne u lux, kraju, al meni je Autokomande foojson lokacija. Mislite malo, da ne bi došlo Koča Popović i pobacao vas u Lisičji jarak jer je tako u mogućnosti.

Tražim muža, regeneracija je prirodno svojstvo kose. Ne brini ti ništa, ja posle koroniranjq, koje nije čak ni zvanično, orundaveo po golovi kao lav. To bre raste svakodnevno primetno, žssu. Vookodlak.
 
Mogla bi da izrazbijam zid neka dva metra. Ne sviđa mi se ideja da kabel ide vođicom iznad pločica. Napraviću mu mali kanalić pa ga zagletovati i prefarbati.
Isto tako mi se ne sviđaju ideje plastičnih cevi za vodu koje idu pored zida, ali svakako radimo kupatilo na proleće pa će se i to rešiti.
Sve bi ja to u zid jer mi ti saveti majstora tipa "bolje je spolja ako se nešto pokvari" ne drže vodu, mislim da su samo lenji.
Al jeste praktičnije .tako, samo što je estetski ružno. MSM, a što bi to nekom i smetalo, ako tebi ne smeta.
 
@Lúnasa vidim precednik te proganja
ne bi bilo lose da sredis nesto da ostane kod tebe, ne moras da nam ga vracas :malav:

Za mlad cvet da se uvatim, on bi zelen uvenuo :mrgreen:

******, nismo bili ovde ni nedelju dana on već počeo da ulazi u pregovore sa Norvežanima, na Mars da pobegnemo našao bi nas da nam se usere u život.

Neka ga vama, slobodno ga zadržite 😆
 
Mogla bi da izrazbijam zid neka dva metra. Ne sviđa mi se ideja da kabel ide vođicom iznad pločica. Napraviću mu mali kanalić pa ga zagletovati i prefarbati.
Isto tako mi se ne sviđaju ideje plastičnih cevi za vodu koje idu pored zida, ali svakako radimo kupatilo na proleće pa će se i to rešiti.
Sve bi ja to u zid jer mi ti saveti majstora tipa "bolje je spolja ako se nešto pokvari" ne drže vodu, mislim da su samo lenji.
Ima x nacina za kamuflazu cevi, a estetski sasvim ok izgleda.
Kupatilski ormarici, dekoracije razne-cvece, skoljke, cuda, zavisi od stila..., kanalice od plastike, drveta, rosfraja,...
A mogu se uzidati tako da se taj deo ipak ostavi "otvoren", da mu se moze pristupiti po potrebi.
Ja sam grejanje radila kroz pod...sreca za sad je ok, ali poznaniku bio kvar, kad sam videla na sta je licilo to kopanje poda i kolika steta...pomislim da je bolje da sam ostavila po zidu. On je sad uradio tako spolja.
 
Mogla bi da izrazbijam zid neka dva metra. Ne sviđa mi se ideja da kabel ide vođicom iznad pločica. Napraviću mu mali kanalić pa ga zagletovati i prefarbati.
Isto tako mi se ne sviđaju ideje plastičnih cevi za vodu koje idu pored zida, ali svakako radimo kupatilo na proleće pa će se i to rešiti.
Sve bi ja to u zid jer mi ti saveti majstora tipa "bolje je spolja ako se nešto pokvari" ne drže vodu, mislim da su samo lenji.
i odvratno izgleda
istjeraj svoje Marge ; )
 
Samo Tonci navija za mene 😀
Izlupala, sad čistim haos od prašine pa ću da izgletujem.
Kad je tako praktično što svi nemaju kablove po kući po zidovima nego ih ugrađuju?
Navijam da uradis po svojoj zelji i da nema kvarova.
Ja da sad radim def.bih se na neki nacin osigurala za "sta ako"...za vecinu i jesam, ali sam se nesto i zeznula, dovoljno da imam traume od majstora.

https://engineer.decorexpro.com/hr/santeh/trubodel/kak-spryatat-truby-v-vannoj.html
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top