Kafana Šta trenutno radiš 18

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
61.822
Ja sam samo jednom u zivotu stavila nadogradnju i to za svadbu, jer su bili skroz kratki. Nije bilo sa tipsama, nego sa gelom. Podmetne ti kalup na jagodicu i onda stavi gel na to i napravi nokat.
Starno je bilo super i trajalo mi je sigurno 3 nedelje. I izgedalo je relativno prirodno, narocito sto je i oblik bio bademast.
Ne rade kod mene izlivanje, bar ne ove što sam pitala. A nokti, koji nokti, meni ovi kritični, palčevi i kažiprsti, preko živca izlistani. E sad sam gledala YT, pa namazala, pa ne znam neke kritične tačke, pa neki s luk, c luk, šta ja znam. Uglavnom, samo sam jedan nokat zalepila lakovima za jagodicu, danas je drugi dan, na greškama se uči i tako...

Poruka
5.911
Зове ме јуче сестра да идемо на чупање обрва. Годинама идемо код исте жене, концем ради.
И није могла када мени одговара, сестра се јадна увек прилагоди. А мене то заказивање и темпирање излуђује.
Пишем сестри- Јбш ми све, научићу и то да радим само да не морам да идем :lol:
Ja moje nisam cupala 2 godine. Ni drugi ni ja

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
61.822
Зове ме јуче сестра да идемо на чупање обрва. Годинама идемо код исте жене, концем ради.
И није могла када мени одговара, сестра се јадна увек прилагоди. А мене то заказивање и темпирање излуђује.
Пишем сестри- Јбш ми све, научићу и то да радим само да не морам да идем :lol:
Tako je! Možemo sve same. :malav:

tara

Buduća legenda
Poruka
35.079
Imam problem na poslu.
Kiptim od bijesa. I muz mi kaze, budi ljupka i fina.
I sad ja cutim, izbjegavam direktora jer nisam ljupka i fina a ne smijem da ga otjeram u tri lijepe.
Drz se pil sta god da je
Msm ne znam koji je problem
Koliko si ugrozena, koliko se tice tebe direktno i koliko mozes da utices ba sve to..
Nekada jeste bolje pustiti, nekada ne, zavisi od situacije ali obicno na poslu bude bolje ne reagovati u afektu
Spusti loptu, ohladis glavu pa reagujes
Drzim fige

Emilia Marty

Poznat
Poruka
9.820
Imam problem na poslu.
Kiptim od bijesa. I muz mi kaze, budi ljupka i fina.
I sad ja cutim, izbjegavam direktora jer nisam ljupka i fina a ne smijem da ga otjeram u tri lijepe.
Da, i ja ovih dana pi.zdim nesto i rentujem na menadjera/direktora.

A onda pomislim - hej, pa ja sam pre toga dala otkaz na poslu na kojem niko ne daje otkaz u srpiji, sta se ja nerviram koji k, i bude mi malo lakse.

G

gz820m

Gost
Da vam se pohvalim da sam nasla onaj zoger sa maramicama sto sam trazila onomad
Ne online, to ne volim, ne uzivam u tome, nego analogno, nasla sam u crafteru, danas cu da idem da kupim :zaljubljena: pa cu veceras da zogiram kuhinju
Legla plata danas pa da se castim :lol:
Sa jednom maramicom može da se oriba svega par m2. Za kuhinju je praktično, tamo stalno nešto kapne, naprska, pa se začas prebriše, ja to nogom, levo, desno, i gotovo. :lol:

Nije praktično za ceo stan, za veće površine. Često se mora menjati jer se začas osuše, a i trebalo bi celo pakovanje maramica. Tako da ih koristim samo za kuhinju.

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
114.205
Sa jednom maramicom može da se oriba svega par m2. Za kuhinju je praktično, tamo stalno nešto kapne, naprska, pa se začas prebriše, ja to nogom, levo, desno, i gotovo. :lol:

Nije praktično za ceo stan, za veće površine. Često se mora menjati jer se začas osuše, a i trebalo bi celo pakovanje maramica. Tako da ih koristim samo za kuhinju.
Za kuhinju i kupatilo mi trebaju
Ne mogu ostatak ne isplati mi se velika je povrsina u kuci
Parket klasicnim zogerom sa perivim krpama
Nego mi dusu vade kuhinja i kupatilo non stop neke fleke

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.