Kafana Šta trenutno radiš 18

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pepco nam nesto nije trajao
pamuk iz lidla mi djeluje bolji
njihovo je sve vukljala od bodica do jaknica
Nisam bila u lidlu, ne znam kakva je ponuda. Malcu se samo jedna trenerkica iz pepca pocijepala, istegle se na koljenima, nece imati reprezentativne da proslijedi dalje ali savrseno posluze. Ranije aam h&m kupovala i bude isto, samo vise nego duplo skuplje. Lindex me nedavno zacudio koliko su malene stvari skupe.

Nisam bila u lidlu, ne znam kakva je ponuda. Malcu se samo jedna trenerkica iz pepca pocijepala, istegle se na koljenima, nece imati reprezentativne da proslijedi dalje ali savrseno posluze. Ranije aam h&m kupovala i bude isto, samo vise nego duplo skuplje. Lindex me nedavno zacudio koliko su malene stvari skupe.
Meni nije jasno zašto je Lindex kod nas toliko skup, u Švedskog su oni nesto ispod čak i h&m-a sta im se desilo kad su došli u Srbiju.

Pepco u Norveškoj je jeftiniji nego kod nas. Drugarica koja tamo živi svojoj sestri donosi odande stvari za njenog klinca.
zarm moze biti jevtiniji ?

ovde duks za mene polumedjeda je 900din , pristojnog kvaliteta ... 7.6e .. i jos povoljnije?

ok dva kuksa bez kapuljace crni i sivi - 2XL
trenerka donji deo crni - 3XL
carape 5 pari sive ili crne br.46
uzmi ti sta hoces i javi se na pp za adresu i br racuna da olatim :lol:

Meni nije jasno zašto je Lindex kod nas toliko skup, u Švedskog su oni nesto ispod čak i h&m-a sta im se desilo kad su došli u Srbiju.
Meni su njihovi brusevi dobri, par puta sam kupila pantalone, mami neke dzempere ali od prosle ili pretprosle godine gdje god udjem, budu puni neke nerazvrstane robe, nekako nabacane, kao mango pred zatvaranje. I mnogo lose sintetike.
Djeciji bodici su mi se ucinili ok, fin pamuk. Vidjela bas finu jaknu za malog, 8hiljada. Bas mi se nije davalo.

zarm moze biti jevtiniji ?

ovde duks za mene polumedjeda je 900din , pristojnog kvaliteta ... 7.6e .. i jos povoljnije?

ok dva kuksa bez kapuljace crni i sivi - 2XL
trenerka donji deo crni - 3XL
carape 5 pari sive ili crne br.46
uzmi ti sta hoces i javi se na pp za adresu i br racuna da olatim :lol:

Izgleda da može. Sestra je već kupovala kada bi bila u No (zna cene u prevodu) i oduševila se činjenicom da ima istu radnju i ovde. I naš ispade skuplji. Kupi nekoliko stvari, a razlika tipa 10 evra. Na pojedinačnu stavr deluje bezveze, ali ako kupuješ više, nije.

Ja sam sebi kupila neke dukseve od 900 din da imam za jahanje, pa nije neki pamuk i tanki su.

Mada mi je to i ok sa jedne strane za dečiju garderobu, brzo izrastu i skloni su prljanju i cepanju stvari.

kod nas helanke odmah popucale
majice su ok, kao i sorcevi

Meni su njihovi brusevi dobri, par puta sam kupila pantalone, mami neke dzempere ali od prosle ili pretprosle godine gdje god udjem, budu puni neke nerazvrstane robe, nekako nabacane, kao mango pred zatvaranje. I mnogo lose sintetike.
Djeciji bodici su mi se ucinili ok, fin pamuk. Vidjela bas finu jaknu za malog, 8hiljada. Bas mi se nije davalo.
jeste, ja uvijek cekam snizenja kod njih

Kod mene ima neki Pepco, ali čini mi se da nije isti kao taj što spominjete i uglavnom su neke loše stvari. Zato imamo Penneys, odnosno u drugim državama se zove Primark, tu su dječije majice uglavnom po 1.8 EUR do 2.5, a na sniženu po 0.5-1 EUR, setovi od 7 bodića 9 EUR, a nekad budu i sniženi po 3 EUR. Sebi tu rijetko šta nađem, majice su neke uske i duge ili prevelike, nekad pidžamu nađem, ali zato za djecu baš ima.

Kod mene ima neki Pepco, ali čini mi se da nije isti kao taj što spominjete i uglavnom su neke loše stvari. Zato imamo Penneys, odnosno u drugim državama se zove Primark, tu su dječije majice uglavnom po 1.8 EUR do 2.5, a na sniženu po 0.5-1 EUR, setovi od 7 bodića 9 EUR, a nekad budu i sniženi po 3 EUR. Sebi tu rijetko šta nađem, majice su neke uske i duge ili prevelike, nekad pidžamu nađem, ali zato za djecu baš ima.
I ovde je u Poundlandu ta marka Pepco, bas lose sve.

I kod nas.Usla sam par puta i nikad nista nisam kupila.Vise i ne ulazim.Em su mi stvari slicne kao i svugdje,nikakav ni kvalitet,ni dizajn,ali su daleko skuplji.
Zapravo nikad i ne vidim vise od par osoba tamo da nesto kupuje.Ne znam ni kako im se isplati da drze prodavnicu.
to je zato sto si malena
tek kad imas preko 180 cm naucis cijeniti lindex 😄

Nakon skoro 27 sati putovanja dočeka me ovo :zaljubljena:

Prilozi

• IMG-20221028-WA0006.jpg
    IMG-20221028-WA0006.jpg
    197,9 KB · Pregleda: 61
  • IMG-20221028-WA0005.jpg
    IMG-20221028-WA0005.jpg
    112,2 KB · Pregleda: 61
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.