Kafana Šta trenutno radiš 18

tara

Buduća legenda
Poruka
35.370
Pa jesam, poslali su mi ugovor da potpisem i onda kad sam otisla da dam otkaz krenula desavanja. Ponudili su mi dosta vecu platu, poziciju i da dobijem asistenta. Tj ne ja licno, nego jos jednog coveka da imamo u timu.
Jesi li bese vec jednom bila u slicnoj situaciji? Secam se nesto da je isto bila ppnuda iz druge firme pa si u staroj na konto toga izborila bolju poziciju, platu i uslove?

Bitno je da si zadovoljna!

Troja

Buduća legenda
Poruka
26.445
Jesi li bese vec jednom bila u slicnoj situaciji? Secam se nesto da je isto bila ppnuda iz druge firme pa si u staroj na konto toga izborila bolju poziciju, platu i uslove?

Bitno je da si zadovoljna!
Jeste slicna je bila situacija. Imala sam prvi razgovor i drugi zakazan, ali sam sigurna da bi mi ponudili jer je veliki hotelski lanac koji je uveo procurement program koji ja mnogo dobro znam, da kazemo da sam ekspert.
Tad sam javila sefu, onako kako da kazem prijateljski da trazim novi posao da se pripremi. E onda je on pripremio sve prezentacije, brojke itd i dao predlog i direktorka se slozila ali nista se nije desilo.
Sad sam dosla sa odmora sa 600 mejlova u inboxu, 12 hotela, jedan u otvaranju u inostranstvu, dva u izgradnji i presekla i pocela da trazim.
Bukvalno sam dala otkaz i onda su jurili MDa da sleti da im odobri ovo sto su ponudili.
Nije na lep nacin, ali sam dobila izvinjenje od direktorke sto je moralo do toga da dodje.
Moj sef je car, firma je dobra, imam izuzetno lep odnos sa kolegama, plata i bonus su ok i odlucila sam da ostanem. Planiram da zavrsim jos jedan nivo za prof kvalifikaciju,, za to mi treba sigurno godinu dana i onda mogu da trazim nesto drugo ako budem htela.

tara

Buduća legenda
Poruka
35.370
Jeste slicna je bila situacija. Imala sam prvi razgovor i drugi zakazan, ali sam sigurna da bi mi ponudili jer je veliki hotelski lanac koji je uveo procurement program koji ja mnogo dobro znam, da kazemo da sam ekspert.
Tad sam javila sefu, onako kako da kazem prijateljski da trazim novi posao da se pripremi. E onda je on pripremio sve prezentacije, brojke itd i dao predlog i direktorka se slozila ali nista se nije desilo.
Sad sam dosla sa odmora sa 600 mejlova u inboxu, 12 hotela, jedan u otvaranju u inostranstvu, dva u izgradnji i presekla i pocela da trazim.
Bukvalno sam dala otkaz i onda su jurili MDa da sleti da im odobri ovo sto su ponudili.
Nije na lep nacin, ali sam dobila izvinjenje od direktorke sto je moralo do toga da dodje.
Moj sef je car, firma je dobra, imam izuzetno lep odnos sa kolegama, plata i bonus su ok i odlucila sam da ostanem. Planiram da zavrsim jos jedan nivo za prof kvalifikaciju,, za to mi treba sigurno godinu dana i onda mogu da trazim nesto drugo ako budem htela.
Ma odlicno
Ja sam skontala da su oni tada ispostovali dil pa da si to opet uspela, zato sam pitala
Sve u svemu - izasla si zadovoljna iz cele situacije i to je jedino bitno

Affro*

Zaslužan član
Poruka
109.173
Pa da
Ali nisam planirala da mi stoji godinama hehe
Jao boze kupim ja taj narezak sve u želji da ga smažem u 5 zalogaja zbog sećanja na lep ukus iz detinjstva. Dodjem kuci i sva važna postavim što sve pripremim i kao sad cu da uživam u ukusu, a ono prejako, preslano i to je jedino što osećam, kao slana plastika, valjda zbog ovih silnih terapija, uzas, bas sam se razočarala i od tad evo godinu dana samo ga povremeno čežnjivo pogledam u prodavnici. Više mi 80% hrane nema ukusa 😞

limunada

Buduća legenda
Poruka
26.538
Jao boze kupim ja taj narezak sve u želji da ga smažem u 5 zalogaja zbog sećanja na lep ukus iz detinjstva. Dodjem kuci i sva važna postavim što sve pripremim i kao sad cu da uživam u ukusu, a ono prejako, preslano i to je jedino što osećam, kao slana plastika, valjda zbog ovih silnih terapija, uzas, bas sam se razočarala i od tad evo godinu dana samo ga povremeno čežnjivo pogledam u prodavnici. Više mi 80% hrane nema ukusa
Moguce da je i do tvoje terapije,ali je moguce i zato sto zaista nema ukus.
Ja sam primijetila da kad jedem narezak,posle ne mogu da se napijem vode,toliko budem zedna.
Znaci da je u njemu sama so.