Šta trenutno radiš? 13

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja sam posle one nesanica faze uletela u fazu da ne mogu da se naspavam
Prethodnih dana sam preterala sa sladoledom, juce popijem nesto ledeno I krenem da kasljem kao magarac
Onda sam sinoc uzela da napravim karamel mleko od braon secera I ugljenisala kucu..samo sto vatrogasci nisu dosli..ali sam mirno spavala do malopre I sad treba da izvedem psa, posto je cerka otisla na kej na dziging I mrsko mi je da ustanem..samo jos pet minuta faza..
 
Zlotvori su pojeli sav hleb jutros,morala sam humus da jedem na onaj wasa hleb i nije mi prijao kao na topao crni istostirani
Sta ste nesto pominjali u poljoprivrednoj apoteci protiv bubasvaba?
Vec dve smo umlatili.doci ce da prskaju ,ali to je obicno pisvaser
 
А ја јутрос нисам имала млеко за кафу. Не знам како, пошто га увек имам у резерви. И онда ми јутро није почело по мом. Сада сам села на кафу.
А што се тостираног хлеба тиче... Синоћ сам на њега уз вино направила овал мини сендвича: пршута, кобасице, овчији сир са травкама, парадајз, љута паприка, маслине... Тако ми је то легло. А вино посебан укус, арома оног мирисног грожђа са дебелом љуском што нико не једе, али мииирииишеее, оно што расте без икакве неге. Како се зове?
 
А ја јутрос нисам имала млеко за кафу. Не знам како, пошто га увек имам у резерви. И онда ми јутро није почело по мом. Сада сам села на кафу.
А што се тостираног хлеба тиче... Синоћ сам на њега уз вино направила овал мини сендвича: пршута, кобасице, овчији сир са травкама, парадајз, љута паприка, маслине... Тако ми је то легло. А вино посебан укус, арома оног мирисног грожђа са дебелом љуском што нико не једе, али мииирииишеее, оно што расте без икакве неге. Како се зове?
Tamjanika
 
IMG_20200513_111136.png
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top