Quantcast

Šta trenutno radiš? 13

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.520
Пијем кафу па морам да се навлачим са органима :lol:
Само сам себи средила пасош. За сина траже оригинал из суда на увид. Да сам мигранткиња, па још лезбејка или бар џипсика, не би ме дрндали. Све би било сређено одмах.

pti ber

Elita
Poruka
24.075
Само сам себи средила пасош. За сина траже оригинал из суда на увид. Да сам мигранткиња, па још лезбејка или бар џипсика, не би ме дрндали. Све би било сређено одмах.
aj nek je sa srecom :)))))

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.425
Ja prvi put cujem za dodatne knjige koje zahtevaju uciteljice
Ljudi bre sto ste dozvolili da vas tako muzu aman, organizujte se

Tako su nama na faksu radili, svaki profa svoju knjigu pise, svake god novi izdanje, nece da te pusti da udjes u ucionicu ako nemas novu, ne smes polovnu....pa te olose treba umlatiti
Al smo se bunili i svadjali pa popuste kad pokazes zube
Nisu to njihove knjiga da su ih one pisale, nego su u dilu sa izdavačima za takozvanu dodatnu literaturu u vidu kojekavih listova, vežbanki, časopisa koje navodno koriste kao dodatni materijal.

veja

Iskusan
Poruka
6.338
Bogi, uvek naglasis da neces da se raspravljas, kada god ubacis tvoje opaske o gejevima, ciganima, kerovima, kockarima, apsolutno svakom u stvari ko se izdvaja iz mase postenih, belih Srbalja pa mi ostali uredno odcutimo, posto si it jedna ugledna, umiljata forumasica, nadasve zgodna i simpaticna i sve to, ali mora neko nekad i da ti napise sta misli.
homofobne i rasisticke izjave bas dominiraju u tvojim postovima vec neko vreme.
mozda me se ne tice, ali imam i ja pravo da napisem da me obe stvari bukvalno uzasavaju kod ljjudi za koje smatram da poseduju siirnu duha i izvesnu dozu pameti. bukvalno me uzasavaju.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.425
Zar ne nabavljaju oni takve stvari po službenoj dužnosti?

Mali čičak

Legenda
Poruka
72.601
Bogi, uvek naglasis da neces da se raspravljas, kada god ubacis tvoje opaske o gejevima, ciganima, kerovima, kockarima, apsolutno svakom u stvari ko se izdvaja iz mase postenih, belih Srbalja pa mi ostali uredno odcutimo, posto si it jedna ugledna, umiljata forumasica, nadasve zgodna i simpaticna i sve to, ali mora neko nekad i da ti napise sta misli.
mozda me se ne tice, ali imam i ja pravo da napisem da me obe stvari bukvalno uzasavaju kod ljjudi za koje smatram da poseduju siirnu duha i izvesnu dozu pameti. bukvalno me uzasavaju.
Cao lepa Vejo :zag:

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.425
Kad bi znala šta sve cigani dobijaju samo zato što su cigani, ne bi mi verovala. Stigne donacija u školu glanc novi školski probor, naravno kod većine (ne kažem svih jer ih ima i ok ljudi) već sutra osvane na pijaci u bloku. Još mi se uredno jave kad me vide i smeju se. I posle im daj nešto.
Za lezbejke i migrante već ne znam.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.520
Наравно да имаш право.

veja

Iskusan
Poruka
6.338
cao Cile :heart:

mada ni tebi ne sme nista da se napise, a da odmah ne skoci par dezurnih forumasa, a i forumasica koje glume zadusnu babu u svakom iole zustrijem forumskom dijalogu i krenu sa par unapred poznatih floskula tipa:opet zene ljubomirisu na Cicka, jao ne svadjate se, Cicku mogu samo da zavide itd, navedi vec po izboru. i, onda, umesto da se normalno komunicira, suzdrzava se, bar ja doduse, da ne bih dezurnim prekoplotnim alapacama svaki put morala da objasnjavam da te ljudi gotive, a da si ti jedan mali trol o koga se forumske uvrede odbijaju kao gumeni meci, sta vise, mislim da ti prijaju donekle, jer-reakcija.

a ja te skroz volim, to znas :zag:

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.425
Било би нормално да имају увид у све и да нас поштеде тога. Али, шта је овде нормално?
Ako im je povezana baza sa opštinom, što ne bi bila sa sudom? Po taj izvod ne ide niko fizički da ga izvadi kao mi što bi radili, nego se dobija potvrda, tj. njima se potvrdjuje.
S obzirom da za svaki papir moraš da platiš po tri takse, ne čudi me.
Ja idem sad u nedelju da vadim pasoš, 3600 dinara. Da mi ne treba, iskreno ne bih ga ni vadila trenutno.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.425
cao Cile :heart:

mada ni tebi ne sme nista da se napise, a da odmah ne skoci par dezurnih forumasa, a i forumasica koje glume zadusnu babu u svakom iole zustrijem forumskom dijalogu i krenu sa par unapred poznatih floskula tipa:opet zene ljubomirisu na Cicka, jao ne svadjate se, Cicku mogu samo da zavide itd, navedi vec po izboru. i, onda, umesto da se normalno komunicira, suzdrzava se, bar ja doduse, da ne bih dezurnim prekoplotnim alapacama svaki put morala da objasnjavam da te ljudi gotive, a da si ti jedan mali trol o koga se forumske uvrede odbijaju kao gumeni meci, sta vise, mislim da ti prijaju donekle, jer-reakcija.

a ja te skroz volim, to znas :zag:
Ne diraj mi Čičkavu, od koga ću vino da kupujem?
U potpisu zadušna baba :malav:

Poslednja izmena:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.520
Ako im je povezana baza sa opštinom, što ne bi bila sa sudom? Po taj izvod ne ide niko fizički da ga izvadi kao mi što bi radili, nego se dobija potvrda, tj. njima se potvrdjuje.
S obzirom da za svaki papir moraš da platiš po tri takse, ne čudi me.
Ja idem sad u nedelju da vadim pasoš, 3600 dinara. Da mi ne treba, iskreno ne bih ga ni vadila trenutno.
Ма нек нам наплате таксе, али нека нас не дрндају. Кажи колико кошта и готово.
Него то тражење 100 папира излуди и унервози.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.