Quantcast

Šta trenutno radiš? 13

dive

Legenda
Poruka
56.549
I ja sam posle one nesanica faze uletela u fazu da ne mogu da se naspavam
Prethodnih dana sam preterala sa sladoledom, juce popijem nesto ledeno I krenem da kasljem kao magarac
Onda sam sinoc uzela da napravim karamel mleko od braon secera I ugljenisala kucu..samo sto vatrogasci nisu dosli..ali sam mirno spavala do malopre I sad treba da izvedem psa, posto je cerka otisla na kej na dziging I mrsko mi je da ustanem..samo jos pet minuta faza..

smokva

Legenda
Poruka
55.349
Zlotvori su pojeli sav hleb jutros,morala sam humus da jedem na onaj wasa hleb i nije mi prijao kao na topao crni istostirani
Sta ste nesto pominjali u poljoprivrednoj apoteci protiv bubasvaba?
Vec dve smo umlatili.doci ce da prskaju ,ali to je obicno pisvaser

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.518
А ја јутрос нисам имала млеко за кафу. Не знам како, пошто га увек имам у резерви. И онда ми јутро није почело по мом. Сада сам села на кафу.
А што се тостираног хлеба тиче... Синоћ сам на њега уз вино направила овал мини сендвича: пршута, кобасице, овчији сир са травкама, парадајз, љута паприка, маслине... Тако ми је то легло. А вино посебан укус, арома оног мирисног грожђа са дебелом љуском што нико не једе, али мииирииишеее, оно што расте без икакве неге. Како се зове?

smokva

Legenda
Poruka
55.349
А ја јутрос нисам имала млеко за кафу. Не знам како, пошто га увек имам у резерви. И онда ми јутро није почело по мом. Сада сам села на кафу.
А што се тостираног хлеба тиче... Синоћ сам на њега уз вино направила овал мини сендвича: пршута, кобасице, овчији сир са травкама, парадајз, љута паприка, маслине... Тако ми је то легло. А вино посебан укус, арома оног мирисног грожђа са дебелом љуском што нико не једе, али мииирииишеее, оно што расте без икакве неге. Како се зове?
Tamjanika

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.