Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jbt tabe
ti stvarno mislis da to nije moguce?
sta je tebi ozbiljan razlog za raskid?
samo neke katastrofe mogu da promene odnos dvoje ljudi koji su se voleli?

ljubav partnera moze da preraste u drugarsku ljubav, i to ona duboka i prava ljubav, i tada, ako oboje ili pak samo jedan ima herca da prizna - veza/brak se prekida
i iza toga ne mora da stoji nista sto je za precutkivanje

i ja ne znam za vas ali ja sve svoje bivse ljubavi i dan danas dozivljavam kao prijatelje, osetim nesto lepo kada pomislim na svakog od njih, kad se sretnemo izgrlimo se i izljubimo bez trunke neke gorcine, a sve sam ih volela istinski i niko nije ispao skot ni u jednom odnosu, iako jeste bilo povredjenih ali preraste se to sve
p.s. posebno se obradujem onom bivsem koji je neko mudo u agenciji preko koje smo uplatili letovanje :malav:

Jel ono bi Egipat ili?
U kom ste terminu?

Mi smo uplatili 30% Turske u drugoj polovini avgusta, po ranom bookingu nema povrata.
Nadam se da se sami odgoditi da dobijem vaucer za sledecu godinu.
 
Jel ono bi Egipat ili?
U kom ste terminu?

Mi smo uplatili 30% Turske u drugoj polovini avgusta, po ranom bookingu nema povrata.
Nadam se da se sami odgoditi da dobijem vaucer za sledecu godinu.

egipat, uplatili smo 40% i to jun
morala je neka apokalipsa da se desi kad sam ja odlucila u egipat da idem : (

ja mislim da ce prebacivati to za sl leto ali saznacemo
 
egipat, uplatili smo 40% i to jun
morala je neka apokalipsa da se desi kad sam ja odlucila u egipat da idem : (

ja mislim da ce prebacivati to za sl leto ali saznacemo
tako sam ja prosao sa turskom...ono rezonujem..svi hvale tursku..bila je imperija..ima sta da se vidi...rekoh ajde da se i to proba ...nadjoh i povoljnu varijatu 4 zvezdice ol inkluziv sa avionskim prevozom
i te godine je vucic doveo etihtad i nisu dali dozvole carter kompanijama i moglo je samo preko jata da se putuje i moj aranzman odjednom poskupljuje 200€ po osobi..brate..nisam ovca da me sisaju..a da idem busem mi nije padalo na pamet...i vratih se ja u grcku ali to mi je bio znak..necu ja skoro u tursku :mrgreen:
 
Ne vidim što ne bi šli sledeće godine. Ja nemam pojma šta ćemo i gde ćemo. Sve se potajno nadam da bismo mogli krajem avgusta u grčku, ali čini mi se da će to ostati u domenu wishful thinking :aha:
pa pazi ja bih se, ako pricamo moru ove god, mooozda, znaci u nekim najludjim snovima odlucila za grcku u septembru i to neku sitoniju
ali treba milion i jedno cudo da se desi a trenutno mi je lepo da verujem u cuda : )
za sl godinu ne znam, msm kapiram da novac ne moze da propadne i da ce, u najgoroj varijanti, dati vaucere za sl god
 
Gledam i ne mogu da verujem da majica u Benetton-u košta 8000din.
Od kada? Pogledam, poliester ali pošteno lepa.
Proverim džemper, 4500din. Sastav, 100% pamuk. I on lep.
Zbilja čudna odluka o ceni. Ne razumem zašto je džemper povoljniji od majice.
New collecŠn :lol:
Ja sam uzela super majice prosli mesec, na snizenju, evo sad skidam etikete i nosim :lol:
Kod njih generalno lupe visoke cene, pa ja uvek sacekam malo, ako je bas skupo.
prestala sam da ga volim kao partnera, ne kao coveka, sta tu nije jasno..nisam ni mala ni blesava da mislim da ce ceo zivot biti kao prvog dana...taman i kad bi bilo, sto je nemoguce, poludela bih :lol:
A mislis da ces sledeceg voleti?
Realno prestaces mnogo ranije... i svaki sledeci ce biti sa kracim rokom upotrebe...
ali dobro
 
jbt tabe
ti stvarno mislis da to nije moguce?
sta je tebi ozbiljan razlog za raskid?
samo neke katastrofe mogu da promene odnos dvoje ljudi koji su se voleli?

ljubav partnera moze da preraste u drugarsku ljubav, i to ona duboka i prava ljubav, i tada, ako oboje ili pak samo jedan ima herca da prizna - veza/brak se prekida
i iza toga ne mora da stoji nista sto je za precutkivanje

i ja ne znam za vas ali ja sve svoje bivse ljubavi i dan danas dozivljavam kao prijatelje, osetim nesto lepo kada pomislim na svakog od njih, kad se sretnemo izgrlimo se i izljubimo bez trunke neke gorcine, a sve sam ih volela istinski i niko nije ispao skot ni u jednom odnosu, iako jeste bilo povredjenih ali preraste se to sve
p.s. posebno se obradujem onom bivsem koji je neko mudo u agenciji preko koje smo uplatili letovanje :malav:
Tvoj zivot je savrsen sa toliko ljubavi :zaljubljena:
Imam tešku dilemu!
Vinjak ili pelinkovac?
Joj
Sve hemija
Cugni neko vino ili rakiju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top