Quantcast

Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zauz

Elita
Poruka
18.145
Screenshot_2020-05-07-12-21-16-1.png

Ovo ne ide u braku kad imate decu,da ga vezete,zabavite se,nema vremena.

Al' prevazidjene obicne stvari da se nema vremena,bolje reci "aj ne davi,zavrsio/la si svoju ulogu,imamo decu sad nas niko ne davi" nego nalaziti izgovore,bar na forumu smo anonimni :aha: .

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.513
Smešno je što možda i ne potiskuju svoju seksualnost, niti im manjka seks, postoji mogućnost da žene odavde imaju redovne i zadovoljavajuće seksualne odnose, samo prosto ne dele te informacije po Krstarici, jer nemaju potrebu da svaki čas pričaju o tome, a ne zato što je seks tabu. :aha:
Cicak ne poteze pricu o seksu nego o logistici u braku. Ako bi ta tema bila prebacena na drugi pdf, ona nije za ljis nego je adekvatna za dom I porodicu.
Zna se sta su teme o seksu, to nije samo 'kod koje babe ste poslali dijete'.
Cicak zamjera sto forum ne zanima jesu li klinci kod mame ili sveki.

Little Redhead

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.900
Cicak ne poteze pricu o seksu nego o logistici u braku. Ako bi ta tema bila prebacena na drugi pdf, ona nije za ljis nego je adekvatna za dom I porodicu.
Zna se sta su teme o seksu, to nije samo 'kod koje babe ste poslali dijete'.
Cicak zamjera sto forum ne zanima jesu li klinci kod mame ili sveki.
A jbga, boli me glava, pa slabije kapiram...

Zauz

Elita
Poruka
18.145
Pa zabrinjavajuce je koliko zene potiskuju svoju seksualnost.
Ne daj Boze da nam nasele ove sto nose burku, nasima bi samo kliznule
Dok testosteroncima to prolazi zato sto su prestravljeni da ce taj aspekt zenske pokornosti nestati a onda treba da se suoce sa tim kako ce im biti receno sta da poprave kod sebe.Ne mogu da podnesu to sto nema "najbolji si,drugi si,savrsenstvo moje trep,trep" vec cuju sta treba da poprave kod sebe.Ne mogu da podnesu iskustvo (koje je normalno kod visokog zenskog guglam rec libida),osecaju se ugrozeno,gde ce ON,MUSKO,DOMINANTNA ZVER da uci.

"Bolje grob nego rob",daleko bilo da ima toliko tupih.

Mali čičak

Legenda
Poruka
72.639
joj bože, opet seks bide i svi ovozemaljski problemi čičkovo univezuma u pladnim danima :roll:
bože uzmi me ili me nateraj da zaboravim password iodem odavde zauvek :aha::
I ja bih ponekad pozelela da odem pa nista :aha:
I da, ne prica se o sexu.
Smešno je što možda i ne potiskuju svoju seksualnost, niti im manjka seks, postoji mogućnost da žene odavde imaju redovne i zadovoljavajuće seksualne odnose, samo prosto ne dele te informacije po Krstarici, jer nemaju potrebu da svaki čas pričaju o tome, a ne zato što je seks tabu. :aha:
Pa i ne pricam o sexu i broju sexualnih odnosa.

Mali čičak

Legenda
Poruka
72.639

veja

Iskusan
Poruka
6.338
Pa zabrinjavajuce je koliko zene potiskuju svoju seksualnost.
Ne daj Boze da nam nasele ove sto nose burku, nasima bi samo kliznule
ma gde si ti to ucitala? ko potiskuje seksualnost?
ljudi su seksualna bica, uglavnom, hteli to oni ili ne, ali to je prirodno stanje tela i duha pa mlatiti time po javnom forumu nije svaciji par cipela.
ti cesto prebacis sto ne pricamo vise o seksu ovde, kako ne mozes da shvatis zelju za intimom, onom pravom?
za takve teme sluze partner/drugarice, bar kada sam ja u pitanju..posalice, doskocice i merenje muzevljevog ***** na izvolte, osim ako nije bas u kontekstu neke price koja se povela izmedju ljudi koje forumski postujem, svakako nisu nesto u cemu ucestvujem ni u privatnom zivotu, nervira me to.
osim toga, imas ljis, zar tamo ne prsti sve od seksa i slobodnih reci, za razliku od ove camotinje ovde, na kojoj samo kupus kiselimo i ev zamesimo koji kolac, pa prozborimo rec dve o istom? otvori temu pa citaj savete do sutra.
mislim da sam ti ovo vec pisala prosle godine, ali nije zgoreg ponoviti-sa muzem pricaj o tome sto te interesuje i sto bi zelela da promenis/ubacis neke novine, decu posalji kod baba na vikend i cepaj brate.
spavas sa njim, ne sa nama. :)
a burke znaju da budu seksi, nemoj da budes uskogruda :malav:

Mali čičak

Legenda
Poruka
72.639
ma gde si ti to ucitala? ko potiskuje seksualnost?
ljudi su seksualna bica, uglavnom, hteli to oni ili ne, ali to je prirodno stanje tela i duha pa mlatiti time po javnom forumu nije svaciji par cipela.
ti cesto prebacis sto ne pricamo vise o seksu ovde, kako ne mozes da shvatis zelju za intimom, onom pravom?
za takve teme sluze partner/drugarice, bar kada sam ja u pitanju..posalice, doskocice i merenje muzevljevog ***** na izvolte, osim ako nije bas u kontekstu neke price koja se povela izmedju ljudi koje forumski postujem, svakako nisu nesto u cemu ucestvujem ni u privatnom zivotu, nervira me to.
osim toga, imas ljis, zar tamo ne prsti sve od seksa i slobodnih reci, za razliku od ove camotinje ovde, na kojoj samo kupus kiselimo i ev zamesimo koji kolac, pa prozborimo rec dve o istom? otvori temu pa citaj savete do sutra.
mislim da sam ti ovo vec pisala prosle godine, ali nije zgoreg ponoviti-sa muzem pricaj o tome sto te interesuje i sto bi zelela da promenis/ubacis neke novine, decu posalji kod baba na vikend i cepaj brate.
spavas sa njim, ne sa nama. :)
a burke znaju da budu seksi, nemoj da budes uskogruda :malav:
Ne smem, stidim se. :rumenka:

O intimi ovde :lol: uf
Znamo ko sta jede i ko mu riba wc solju :lol:

Freja je jedina razumela o cemu govorim.
Ostale babe nista :lol:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.536
Мене иритира само то што се од живота са децом прави робија, одрицање, жртва,... (од секса до одласка на путовање).
А реално све функционише исто и са њима и без њих. Коме нису изговор, наравно.
Ужасава ме то застрашивање девојака децом и породицом. Није ни чудо што их све мање жели када су испрепадане како ће изгубити себе и потиснути своје потребе. Што везе с мозгом у пракси нема.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
44.433
Мене иритира само то што се од живота са децом прави робија, одрицање, жртва,... (од секса до одласка на путовање).
А реално све функционише исто и са њима и без њих. Коме нису изговор, наравно.
Ужасава ме то застрашивање девојака децом и породицом. Није ни чудо што их све мање жели када су испрепадане како ће изгубити себе и потиснути своје потребе. Што везе с мозгом у пракси нема.
Poenta svega.

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
11.513
Ne smem, stidim se. :rumenka:

O intimi ovde :lol: uf
Znamo ko sta jede i ko mu riba wc solju :lol:

Freja je jedina razumela o cemu govorim.
Ostale babe nista :lol:
Al to je kukumakanje. Kao da nisi mlada I snalazljiva, nego svako malo kukati kako fali seks, I zene koje su se pored djece snasle kako da imaju seks kao fol potiskuju seksualnost jer ne kukaju zajedno sa tobom. I ko je onda baba:lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.