Quantcast

Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
13.577
kako 4 dana? ja četvrtak ne računam, slobodni smo do 18h. taman da se pozaražavamo i pocrkamo bar od umora u redovima u prodavnicama, posle ionako nismo ni za šta :lol:
to je pravljenje psihoze
i sprecavanje opozicionih okupljanja...kao da postoji neka opozicija koja bi se okupila, al ajde...u strahu su velike ochi
s druge strane sta ako nas pusti da rostiljamo, a ne pocrkamo od korone...to cak ni nestorovic ne bi uspio okrenuti na shalu poshalicu...to bi sve ugrozilo :lol:

Kvinsi

Buduća legenda
Poruka
25.035
razumem ja šta vila hoće da kaže, ali rekoh već, u mom malom univerzumu neće ništa značajno da se promeni, niti ja mogu da utičem da se bilo šta promeni. na letovanje neću ići jedino ako bude obavezan karantin po povratku, ali opet, ne odlučujem ja o tom karantinu i otvaranj granica, niti mogu da utičem na odluke države. mojim strahom država ne može da upravlja jer nisam u strahu, niti sam podlegla histeriji, panici, a bogami ni teorijama zavere. gledam da ne razmišljam i ne lupam glavu previše tim stvarima, tako ostajem normalna

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
13.577
razumem ja šta vila hoće da kaže, ali rekoh već, u mom malom univerzumu neće ništa značajno da se promeni, niti ja mogu da utičem da se bilo šta promeni. na letovanje neću ići jedino ako bude obavezan karantin po povratku, ali opet, ne odlučujem ja o tom karantinu i otvaranj granica, niti mogu da utičem na odluke države. mojim strahom država ne može da upravlja jer nisam u strahu, niti sam podlegla histeriji, panici, a bogami ni teorijama zavere. gledam da ne razmišljam i ne lupam glavu previše tim stvarima, tako ostajem normalna
u tvom nece, ali ce mozda pomoci nekom stvarno uplasenom da to prevazidje i sabere se

Kvinsi

Buduća legenda
Poruka
25.035
to je pravljenje psihoze
i sprecavanje opozicionih okupljanja...kao da postoji neka opozicija koja bi se okupila, al ajde...u strahu su velike ochi
s druge strane sta ako nas pusti da rostiljamo, a ne pocrkamo od korone...to cak ni nestorovic ne bi uspio okrenuti na shalu poshalicu...to bi sve ugrozilo :lol:
misliš da postoji kritična masa za opoziciono okupljanje? koja će biti dovoljno jaka da istraje? ko će da ih vodi? malo boško obradović, da unese malo uzbuđenja jer oće nešto da razbija ili nekog da bije, malo sergej, malo đilas? mrka kapa, po mom mišljenju.
neće ovde još dugo vlast da se promeni i nema niko iole valjan da je menja

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
13.577
misliš da postoji kritična masa za opoziciono okupljanje? koja će biti dovoljno jaka da istraje? ko će da ih vodi? malo boško obradović, da unese malo uzbuđenja jer oće nešto da razbija ili nekog da bije, malo sergej, malo đilas? mrka kapa, po mom mišljenju.
neće ovde još dugo vlast da se promeni i nema niko iole valjan da je menja
mislim da su u strahu velike oci
s druge strane mislim da ima ko izaci na ulice i bez obradovica i djilasa
tako da nije to bezrazlozan strah u potpunosti
najgore je sto za te "male" gradjanske inicijative standardna kampanja blacenja ne radi
tipa snimljen jovo bakic kako jede kapitalisticki avokado
ili pogledajte kako okrutni patkicari jedu patku s mlincima...dok mali steva gladuje
to je otprilike krajnji domet, a oni ce i dalje pricati sve te stvari koje pozicija ne zeli da cuje

tara

Buduća legenda
Poruka
28.093
ja uopste ne znam sta da mislim, mm je optimista, ja pesimista
i svako vece me optuzuje da mu ubijam optimizam jer on gore od mene svako malo veruje da je to to, da sada pada, da nema dalje, da ne moze vise ovako

a ja stvarno kao dvostruka licnost, sad je gotov, ma ne nema sanse, ovo ga rusi, ma ko da ga rusi itd itsl

veja

Iskusan
Poruka
6.338
nije nemoguce da popusti tj da karantin od cetvrtka nije ni bio u planu, a provorodjeni ce da izadje kao otac nacije i da kaze kako, eto, ipak ne moramo da camimo u kuci, nego mozemo u kladionicu, teretanu ili kod frizera.
jer-on nas voli.
ne znam za kriticnu masu bundzija, ja bogami idem da se derem, tacno me niko ne cuo.
volim svoj mali svet, ali ne mogu da ga odrzavam lepim usred ovog djubrista, iz koga samo govna izlaze.
sinoc su mi isli na ***** i ovi njiovi, a i ovi nasi sa pistanjem, znaci 15 minuta se tresla zgrada, Lea je drhtala kao prut, neka deca su plakala, znaci-cirkus. i, taman se smire, neko dobaci ebo te Djilas, ovi odmah krenu ponovo da piste i vriste..
kakav smo mi narod, dragi boze...
:heart:

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
13.577
ja uopste ne znam sta da mislim, mm je optimista, ja pesimista
i svako vece me optuzuje da mu ubijam optimizam jer on gore od mene svako malo veruje da je to to, da sada pada, da nema dalje, da ne moze vise ovako

a ja stvarno kao dvostruka licnost, sad je gotov, ma ne nema sanse, ovo ga rusi, ma ko da ga rusi itd itsl
za djurdjevdan ide to iznenadno olaksanje...katarza
posto je to prikladniji datum od omrazenog prvog maja, jel

Tonci Provala

Veoma poznat
Poruka
13.577
nije nemoguce da popusti tj da karantin od cetvrtka nije ni bio u planu, a provorodjeni ce da izadje kao otac nacije i da kaze kako, eto, ipak ne moramo da camimo u kuci, nego mozemo u kladionicu, teretanu ili kod frizera.
jer-on nas voli.
ne znam za kriticnu masu bundzija, ja bogami idem da se derem, tacno me niko ne cuo.
volim svoj mali svet, ali ne mogu da ga odrzavam lepim usred ovog djubrista, iz koga samo govna izlaze.
sinoc su mi isli na ***** i ovi njiovi, a i ovi nasi sa pistanjem, znaci 15 minuta se tresla zgrada, Lea je drhtala kao prut, neka deca su plakala, znaci-cirkus. i, taman se smire, neko dobaci ebo te Djilas, ovi odmah krenu ponovo da piste i vriste..
kakav smo mi narod, dragi boze...
:heart:
mi smo djetetu dali sherpicu i kutlacu
pustili partibrejkerse i napravili zurku od toga

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.520
И ја сам става да не можемо бити учаурени у свом свету, немамо право, поготово ми који имамо децу. Ако немамо наду и вољу да нешто можемо променити, неће се ни променити. Па то им и јесте циљ- уплаши, исцрпи, слуди, забагуј. Дивљи дивљају, питоми седе скрштених руку. Докле!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.