Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nikad mi nije bilo jasno zasto postoje te smene od 24h u zdravstvu?
koja je svrha da imas izmrcvarenog radnika na najodgovornijem poslu
U drzavnoj sluzbi je tako mada zavisi kako bolnica organizuje a i sama klinika za odredjenu patologiju. U privatnoj nije osim kada se knjiga svede na dva slova. To su posledice zapošljavanja ( izmeđju ostalog) llekara iz penzije pa kad dođje ovako nešto vanredno on je 65+ pa mora da sedi kući. A svoj posao od kuće da radi ne može...
I eto da se razumemo na dezurstvima od 24h u državnim može i da se spava ako nema posla i zavisi na kom si odeljenju, nisu svi bas izmrcvareni 😉
 
Probudio me fiksni, zvonio do kraja, a nije bio za mene, ofc. Pre toga budilnik, koji isto nije bio za mene. A pre, pre toga sam nešto sanjala, pa se probudila sama. I pre, pre, pre jer mi je utrnulo rame...

A vi, kako 'te?
 
Probudio me fiksni, zvonio do kraja, a nije bio za mene, ofc. Pre toga budilnik, koji isto nije bio za mene. A pre, pre toga sam nešto sanjala, pa se probudila sama. I pre, pre, pre jer mi je utrnulo rame...

A vi, kako 'te?
Мени фиксни не ради, интерфон након кречења нисам ни вратила (када ми неко дође, сиђем доле да отворим, тако нико ненајављен не може да ми бане нити да ме грешком узнемиравају), а мобилни утишам. Мене буди пас из комшилуку који свако јутро лаје.

Глава пролази :)
 
1586243133303.png
 
ja sam se noćas napokon baš naspavala :D
i dalje imam problem sa sistemom, sad se već nerviram
И твој син иде у приватну? Јесте ли имали родитељски? Ми јуче. Нама су екскурзију померили за септембар, уместо Грчке у Шпанију. Још боље. А чујем сада да Грци у јулу планирају туристе, тако да... Живнула сам :)
 
nismo imali roditeljski. naša ekskurzija je trebalo da bude u italiju, nema pojma sad gde će i šta će. da li to kod vas znači da će imati dve eksurzije u četrvtoj godini?
Мој је сада друга, њих двојица су година разлике.
Они су прошле ишли у Италију.
Е, то не знам. Нисмо до тога дошли. Код нас цела школа иде на екскурзију, сви разреди одједном, тако се направе много повољнији аранжмани. А матуранти бирају дестинацију од неколико понуђених.
Мене је обрадовало што ће се путовати пре него што су нас плашили. Мислим, хоћу да верујем у то :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top