Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_2020-03-22-18-29-53-1.png
⛓⛓⛓🚀🚀🚀
🔥🌪✨💥
 
Da je ko što nije, ja bih već.2. dan bio u Ženevi.
Odliženo za septembar.

Inače, ne znam nikoga ko je došao preko u Srb. da je u samoizolaciji, al smetaju im kućni ljubimci i penzosi koji nigde nisu putovali...ovi prvi šetaju guzice i šire zarazu. Nešto glumataju sa ovim kasnije pristiglim gastozima.
 
Da je ko što nije, ja bih već.2. dan bio u Ženevi.
Odliženo za septembar.

Inače, ne znam nikoga ko je došao preko u Srb. da je u samoizolaciji, al smetaju im kućni ljubimci i penzosi koji nigde nisu putovali...ovi prvi šetaju guzice i šire zarazu. Nešto glumataju sa ovim kasnije pristiglim gastozima.
Moja komšinica je pre desetak dana došla iz Nemačke. Nigde ne mrda iz kuće, poštuje samoizolaciju. Inače je vrlo društvena, i samo se švrćka, ali ovo sada je ozbiljno shvatila.
 
Jao zdravo :obozavam: pa kako si?kako podnosis sve ovo? Jel ulazis kod mame?
Pa ćao. :ljub:
Ja dobro podnosim sve ovo. Iz kuće uglavnom izlazim samo ja, ujutru po hleb. U nedelju sam pokupovala šta mi treba za desetak dana, tako da ujutru samo odem po hleb, vratim se, i više ne izlazim iz kuće.
Kod mame idem svaki drugi dan, odnesem joj ručak i ako joj još nešto treba. Ulazim unutra kod nje.
Za sada guramo dobro, izdržaće valjda to što ne može nigde da mrdne.
 
@macka vracarka
u kom smislu su se šokirali
Najpre su pali u nesvest kada su čuli da rade po smenama od 12 sati jer kažu to ne može da se izdrži u ovim uslovima pod punom opremom, 4h je smena max. Drugo ta oprema ne valja, moraju imati skafandere, drugačije svakako od ovoga sto nose a trece kako oni uopšte posle rada sa zaraženima idu svojim kucama????
Mora se obezbediti mesto gde će da spavaju i žive i odatle idu na posao i opet u taj nazovi karantin a nikako kucama pa da eventualno zaraze svoje ukucane a onda ukućani dalje. E,sada cekam da vidim da li su usvojili nove mere i kada će.... A možda je pravo pitanje da li će?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top