Sta trenutno radis? 12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Procitah gore ovo za najpozitivniji znak i stvarno je istina. Samo sam htela da potvrdim svoj stav.
Strelac ubedljivo najveselije i najduhovitije osobe koje znam. Uvek osmeh, uvek pozitiva.
Imam brata koji je Strelac, njemu se divim. Toliko ga volim. :heart:
Svekar mi je strelac, bas ga volim.
I imam druga koji je strelac ali je otisao u Ameriku pre desetak godina, i bas nedostaje.
Imam jos dva druga, strelcevi, tacno se pitam sto se ne druzimo vise i cesce...
 
Jao sad ce krenuti sezona tih mora :roll: tacno mi se gadi
Mislim ok kapiram volite idite
Ma puskom da me teras ne bih isla na more u sred leta, slosi mi se samo kad zamislim :lol:

Takodje. Još kad krenu da mi gaze po peškiru i pune ga peskom, tačno bih sve sa plaže u tom istom moru podavila.
Jedina varijanta na koju sam svojevremeno pristajala kada je more leti u pitanju jeste da prošetamo kroz nekoliko primorskih gradova. Al neće svako takav aranžman.
 
Smejem se. :lol:
Za malenin rodjus sam joj iznela mali sto, u dnevnu i nisam ga ni vracala, jer nam ne smeta a deca se tu igraju...
Mm juce sizne sto su prosuli sljokice i jutros im skloni taj sto, vrati u sobicu.
I evo njih igraju se sa plastelinom i sljokicama za stolom u dnevnoj :rotf:
Saljem mu sliku, bravo majstore :malav:
 
Takodje. Još kad krenu da mi gaze po peškiru i pune ga peskom, tačno bih sve sa plaže u tom istom moru podavila.
Jedina varijanta na koju sam svojevremeno pristajala kada je more leti u pitanju jeste da prošetamo kroz nekoliko primorskih gradova. Al neće svako takav aranžman.
Pa ides na divlje plaze gde nema ljudi
Meni je jedino to ok
Cim cujem glas ili muziku jos gore i vidim ljude ja se smorim
 
Pa ides na divlje plaze gde nema ljudi
Meni je jedino to ok
Cim cujem glas ili muziku jos gore i vidim ljude ja se smorim
Ja ne volim puste plaze. Imam osjecaj da mi je nebezbjedno, da se nesto desi a da ne moze niko da nam priskoci u pomoc.
I ne volim male suncobrane, sve gdje nemam ili prirodan hlad ili lezaljke nije mi za odmor. Ne mogu da vucem onaj mali suncobran.
 
A sta radim- kao radim, nema nista posebno
I planiram iznanadjenje za drugaricu, u subotu joj je 40ti rodjendan.
Nas dve smo organizovale sve njene najblize, iznajmile smo apartman u firmi da je tamo docekamo i da bude suplajz element, da iskocimo iz mraka
Bukirale smo jedno ekstra mesto za veceru
Kupile joj 3 outfita da izabere sta ce da nosi
Sad narucujemo balone, dekoraciju, lentu i krunu
Ona nema pojma
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top