Quantcast

Sta trenutno radis? 12

pti ber

Elita
Poruka
22.763
Sa nama vladaju impulsi, lose kanalisemo seksualnu energiju ocemo odma sad cim nam se digne i stalno tako uzasno je. Jos kad imas stalno dostupno meso pored sebe bude jos gore. A jos gore bude ako je to dobro meso.
Tesko je, meni ne pomaze ni joga ni nista za to. Srecom izgleda da sam ostario malo a i fokus mi je na drugim stvarima pa odmaram

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
11.178
Nisam legla nego sam se preturila bukvalno. Posle posla išla da trazim lanac za lustere i one čašice adekvatne da konačno dođje električar da to poveže. I nisam nasla. Sutra druga opcija se realizuje za ovu prvu
zvanu divan starinski lanac nemam zivce a ni vremena.
Taman došla kući, skuvala kafu evo ga predsednik kućnog saveta... dve teme: lift i fasada, fw ga na muža ovaj ispotpisiva neke papire ko zna šta smo sad sve obavezni a ni ne znamo. Al jade samo nek rade fasadu stvarno bi bio sevap.
U deset išla da vozim malu i drugaricu do nekog mesta gde izlaze mladi, izasla sam u bademantilu i kroksu,nisam mogla da se oblačim, sutra u belu zoru dve gastroskopije i posle jedan Wertheim i to bi bilo to.

Poslednja izmena:

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.919
Nisam legla nego sam se preturila bukvalno. Posle posla išla da trazim lanac za lustere i one čašice adekvatne da konačno dođje električar da to poveže. I nisam nasla. Sutra druga opcija se realizuje za ovu prvu
zvanu divan starinski lanac nemam zivce a ni vremena.
Taman došla kući, skuvala kafu evo ga predsednik kućnog saveta... dve teme: lift i fasada, fw ga na muža ovaj ispotpisiva neke papire ko zna šta smo sad sve obavezni a ni ne znamo. Al jade samo nek rade fasadu stvarno bi bio sevap.
U deset išla da vozim malu i drugaricu do nekog mesta gde izlaze mladi, izasla sam u bademantilu i kroksu,nisam mogla da se oblačim, sutra u belu zoru dve gastroskopije i posle jedan Wertheim i to bi bilo to.
Sta ces im ti za gastroskopiju?

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
43.499
super je meni to, svestranost uvek saceka svoj trenutak da izadje na svetlost dana.
je l te ispunjava ples trenutno, citajuci te, cini mi se da bas uzivas u tome?
Ja sam plesala svojevremeno i to ozbiljno trenirala, išla i na medjunarodna takmičenja. Dok sam plesala išla sam s vremena na vreme i na balet. Kada sam krenula ozbiljnije sa jahanjem, prestala sam sa plesom (plus činjenica da godište igra ulogu, jer mladji su uvek gipkiji, pokretniji i brži od starijih, dok za jahanje godine nemaju veze).
Pre nekog vremena mi je palo na pamet da mi treba dodatna aktivnost pored jahanja u smislu održavanja elastičnosti lokomotornog aparata i uopšte mehanike i koordinacije pokreta (a i lumbalni deo je počeo ozbiljno da me boli - jedno je kad jašeš jednog konja sebi za dušu, ali ovo je drugačije). Aerobik i fitnes psihički ne mogu da podnesem (plus kod mene muzika igra veliku ulogu i ne mogu svašta da slušam), tako da sam se vratila svojoj staroj ljubavi. Tačnije radije bih se vratila plesu, ali to je malo komplikovano jer mi treba partner, a drugarica drži školu baleta tako da eto igram balet :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.