Sta trenutno radis? 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije, meni je bilo bolno jako. a nisam kenjkavica.
mislim, bolno, bilo je neprijatno, hladno, malo i skeri, sa svim onim osecajem da ce sigurno da pronadju nesto.
fuj. al mora, moraaaa

i dobro je sto ti je sve bilo u redu :)
Mislila sam da je lakse sa vecim grudima. :eek:
Nije me bolelo, ali je bilo neprijatno. Dr su gledali da na snimanje idem tacno nakon 10 dana od menstruacije. Jer se meni i onako pre i tokom menstruacije grudi uvecaju i postanu bolne i osetljive.
 
Mislila sam da je lakse sa vecim grudima. :eek:
Nije me bolelo, ali je bilo neprijatno. Dr su gledali da na snimanje idem tacno nakon 10 dana od menstruacije. Jer se meni i onako pre i tokom menstruacije grudi uvecaju i postanu bolne i osetljive.

nasi jos nisu dospeli do stadijuma u kom brinu da zenama bude nijansu ugodnije. mislis da me je ko pitao da li su mi grudi osetljive, bolnije nego obicno? doduse, nisam bila neko vreme, mozda je sad humanije.
a onkolog koji me je poslao na mamo je bio sav vrcav i savetovao je svakoj zeni svalera, umesto mamografije, koji bi joj pregledao grudi na nedeljnom nivou. ha. ha.
:neutral:
vise mi prija onaj kvinsin ultrazvuk.
 
nasi jos nisu dospeli do stadijuma u kom brinu da zenama bude nijansu ugodnije. mislis da me je ko pitao da li su mi grudi osetljive, bolnije nego obicno? doduse, nisam bila neko vreme, mozda je sad humanije.
a onkolog koji me je poslao na mamo je bio sav vrcav i savetovao je svakoj zeni svalera, umesto mamografije, koji bi joj pregledao grudi na nedeljnom nivou. ha. ha.
:neutral:
vise mi prija onaj kvinsin ultrazvuk.
Nije on pogresio mnogo
Zene treba same da vode racuna o sebi, genitalije i grudi na mestu broj jedan.
Samopregledu grudi me je mama ucila jos u osnovnoj.
A sex i hormoni i sama masaza grudi je takodje pozeljna, sto vise to bolje, izbalansirano
Samo taj dr ne moze da kaze “Zene to vam je od nejebice i nezadovoljavanja”

Boze kako sam sirokogruda ovih dana
Vidi se da sam u ovulaciji, svakoga razumem :malav:
 
Ma fuj
Ne cuje se da prdi al smrdi prdez fuj
I ajd prdez i nekako
Al nekupanje i vonj :bljuc:
Jos ja prva kad je dosao Hocete da sednete?
Kako ide onaj vic o dedi kod doktora, koji dodje sa problemima oko varenja?

„Je l imate gasove?“
„Nemam.“
„Ipak uzmite ove tablete i stavite ovo na usi.“
Dolazi nakon 2 nedelje opet.
„Doktore, dobio sam gasove! Ali za divno cudo nista ne smrdi.“
„U redu. Sad smo vam sredili sluh, ali da vidimo sta cemo sa culom mirisa.“
 
nasi jos nisu dospeli do stadijuma u kom brinu da zenama bude nijansu ugodnije. mislis da me je ko pitao da li su mi grudi osetljive, bolnije nego obicno? doduse, nisam bila neko vreme, mozda je sad humanije.
a onkolog koji me je poslao na mamo je bio sav vrcav i savetovao je svakoj zeni svalera, umesto mamografije, koji bi joj pregledao grudi na nedeljnom nivou. ha. ha.
:neutral:
vise mi prija onaj kvinsin ultrazvuk.
:(

Boze, taj doktor kao Chichak. Sexa, sexa...:) :)
 
Kako ide onaj vic o dedi kod doktora, koji dodje sa problemima oko varenja?

„Je l imate gasove?“
„Nemam.“
„Ipak uzmite ove tablete i stavite ovo na usi.“
Dolazi nakon 2 nedelje opet.
„Doktore, dobio sam gasove! Ali za divno cudo nista ne smrdi.“
„U redu. Sad smo vam sredili sluh, ali da vidimo sta cemo sa culom mirisa.“
Ili onaj kad je pacijent zalio dr da kaki svaki dan tacno u 6h
Kaze dr pa to je odlicno!
A tek ce pacijent:”Bilo bi odlicno da ja ne spavam svaki dan do 8.”
 
:(

Boze, taj doktor kao Chichak. Sexa, sexa...:) :)
nemam nista protiv seksualnih posalica, kome prijaju.:)
meni, u tom trenutku potpuno prestravljenoj, zaista nije trebao lekar, koji mi uz muza, savetuje i svalera. ne samopregled, ne redovan seks, nego svalera, posto se oni vise posvecuju od muza. uz onaj ako me razumes pogled. ali, nije mi se nabacivao i nije mi pipao kosu :malav:
ovaj posle njega je bio skroz kul, objasnio mi je kako stoje stvari, bio vrlo nezan pri pregledu i nije me pitao da li se redovno ebem.


Cicak, naravno da si u pravu i za samopregled i za hormonalni balans i sve, samo sam komentarisala usrano ponasanje jednog lekara.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top