Sta trenutno radis? 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja za BBC mogu samo da izjavima da je taj covek kreten i da ako se vec zaljubio u drugu zenu onda on treba da izadje iz kuce, a ne da izbacuje zenu i (?) decu. Deca su ostala ili je i njih izbacio?

A traziti pomoc od poznanika, pogotovo u takvim situacijama, uopste nije lako. Ljudi se stide i neprijatno im je.
 
evo konkretno ja nemam...i prestani da pametujes, pocinjes da mi ides na zivce :lol:
Znaci nemas nijednog prijatelja na kojeg bi se mogla osloniti da ti zatreba?
Ostala bi u losem braku?
U načelu se ja slažem sa tobom i ne ubeđujem te ni u šta.
Samo postoje situacije i okolnosti kada zaista nije to tako jednostavno.
Da jeste, ne bi bilo toliko ubijenih žena.
Naravno da nije jednostavno i lako
Ali to ne znaci da treba trpeti ako vidis da nema smisla.
Ubijenih ima jer ne preseku na vreme, i pobegnu glavom bez obzira.

Zato i treba bolji sistem podrske za porodice, zene sa malom decom, porodilje...

Slobodno se vi svadjajte sa mnom(ustvari sa sobom)... mene to ne dotice... ali razmislite malo ako ovo cita neko u toj situaciji kakvu mu poruku saljete. Cuti i trpi nije resenje.
 
cile, pa ti si bolja od nacionalne sluzbe za zaposljavanje..
daj bre aktiviraj se i pozaposljavaj silne nezaposlene u zemlji :)
a onda im svima nabaci po jedan stan..

ti stvarno zivis u nekom svom svetu....
Ja sve sto mogu da zaposlim i pomognem, zaposlim, i pomognem, koliko mogu.
Ja za BBC mogu samo da izjavima da je taj covek kreten i da ako se vec zaljubio u drugu zenu onda on treba da izadje iz kuce, a ne da izbacuje zenu i (?) decu. Deca su ostala ili je i njih izbacio?

A traziti pomoc od poznanika, pogotovo u takvim situacijama, uopste nije lako. Ljudi se stide i neprijatno im je.
Nije lako.
Jel to razlog da ostane i trpi?
 
Nije bitno ko je. :) To se kasnije prilikom razvoda resava. Zena ne radi i nema prihoda, on ima. Jednom ju je voleo, imaju zajdnicku decu, to bi trebalo da se postuje.

cek bre stani..kako to mislis?
kako mislis nije bitno ko je vlasnik...to sto ju je jednom voleo ne znaci da treba da joj ostavi kucu ili stan..mislim stvarno :)
ako je on vlasnik kuce sigurno nece napustiti sopstvenu kucu.... neka deca ostanu sa njim
 
Nije bitno ko je. :) To se kasnije prilikom razvoda resava. Zena ne radi i nema prihoda, on ima. Jednom ju je voleo, imaju zajdnicku decu, to bi trebalo da se postuje.
Meni se jedna radnica upravo razvela
Deca su joj ‘velika’
Dvoje vec rade, trece u srednjoj
Dve prijateljice su je primile na mesec dana, nasle joj stan, okrecile, sredile sve zajedno, uselile je, radi zena tri posla, sve radi sta god joj se ponudi i eno je procvetala... i deca su prihvatila razvod...
 
cek bre stani..kako to mislis?
kako mislis nije bitno ko je vlasnik...to sto ju je jednom voleo ne znaci da treba da joj ostavi kucu ili stan..mislim stvarno :)
ako je on vlasnik kuce sigurno nece napustiti sopstvenu kucu.... neka deca ostanu sa njim
Nije bitno
Sve se deli na pola tabe :lol:
Srce ti se kida sad znam
Nemoj se nikad zeniti, odmah je zenino pola :lol:
Bolje ponesi sa sobom u grob i stan :lol:
 
cek bre stani..kako to mislis?
kako mislis nije bitno ko je vlasnik...to sto ju je jednom voleo ne znaci da treba da joj ostavi kucu ili stan..mislim stvarno :)
ako je on vlasnik kuce sigurno nece napustiti sopstvenu kucu.... neka deca ostanu sa njim
Pa napisala sam gore da se to pitanje resava razvodom. :) Ali za prvo vreme, pogotovo jer je ON nasao drugu i time „ponistio“ brak on treba i da izadje.
 
Ja imam dokaz, put novca, da mi je otac od svojih para kupio nekretninu i pisao na moje ime iako sam bila u braku, to razvodom ne može da se deli jer je moje nasledstvo i supružnik u tu kupovinu nije ulagao. Vrlo jasan zakon.
Jedino u slučaju moje smrti, on to deli sa decom ako nema testamenta.
 
ne resava se razvodom ako je imovina unesena u brak
To su sad detalji, po meni, nebitni za ovu pricu.
Muskarac, koji ovako izbaci zenu na ulicu, zenu sa kojom ima decu, da bi u kucu uselio ljubavnicu nije nista drugo do kreten. Nije joj ostavio ni vreme ni mogucnost da nadje stan.
Jbt ovde se to podrazumeva da majka i deca ostaju u zajednickom domu dok se nekako ne srede i presele, ako je vec stan njegov.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top