Sta trenutno radis? 11

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sto bi rekli nasi stari: cuti, bar te ne bije, sta ima veze ako kocka ili pije, znas kakvih ima, gorih od nejga sto puta. tako i kolega nije nista ucinio supruzi, kad pogledas. samo je otpratio sa zajednicke adrese.
kapiram da ce sad da se izredjaju sa objasnjenjima i ko zna kakva mu je zena bila, kad je on morao sa strane da trazi ljubav.

vecam sama sa sobom, da li skinuti dzemper ili ne. to je dilema, brale moj!
 
Ja trazim muzeje u Amsterdamu i osiguranje za.kuce, dobila sam.naredjenje
I ja oko muzeja...drugarice ce uplatiti 60 e za 60 muzeja za tri dana i krstarenje brodicem u stokholmu.
Ja necu.em je cifra smesna,em sta ce mi 60 muzeja,em me muzej abe i nobela ni najmanje ne zanimaju
Ok mi je da obilazim muzeje u kojima stvarno ima da se vidi odredjeni slikar ili eksponat,al tako da trcim od muzeja do muzeja...
E sad su one u nedoumici,sta cu ja za to vreme
Obilaziti,setati,uzivati na drugi nacin
 
Da
I ja oko muzeja...drugarice ce uplatiti 60 e za 60 muzeja za tri dana i krstarenje brodicem u stokholmu.
Ja necu.em je cifra smesna,em sta ce mi 60 muzeja,em me muzej abe i nobela ni najmanje ne zanimaju
Ok mi je da obilazim muzeje u kojima stvarno ima da se vidi odredjeni slikar ili eksponat,al tako da trcim od muzeja do muzeja...
E sad su one u nedoumici,sta cu ja za to vreme
Obilaziti,setati,uzivati na drugi nacin
Da, ti dilovi se uglavnom ne isplate.
Ja cu jedan, dva muzeja tipicna za njih i ostalo setam, razgledam i jedem
 
čuli, nadleću i nasrću, valjda opet za paradu novih oficira,
svaki put odskočim i krenem ada zaležem ...ostala mi trauma od '99te
Ne probijaju zvučni, nego nisko lete.
Jedan neki kržljavi avion Galeb, recimo.....i 2 vojna helikoptera.

Moj sestrića je zav. VMA.. baš sam bio ponosan na njega, išli da ga pozdravimo na defileu...sad razmišlja između spec. kardio hirurgije ili anestezilogije... Njemačka nein za sada, zaposlio se.
 
Ne probijaju zvučni, nego nisko lete.
Jedan neki kržljavi avion Galeb, recimo.....i 2 vojna helikoptera.

Moj sestrića je zav. VMA.. baš sam bio ponosan na njega, išli da ga pozdravimo na defileu...sad razmišlja između spec. kardio hirurgije ili anestezilogije... Njemačka nein za sada, zaposlio se.
nalet i prelet, reko vulina da je za prijatelje i neprijatelje dobro malo letuckati okolo :roll:
nek nauči prvo sve, oduži školovanje i paljba, ima vremena, neće ni za šta zakasniti
 
Kako od toga, zar se bruh ne pojavi zbog rastezanja trbušnog zida u trudoći?
Bruh moze od raznih stvari
Meni nije od trudnoce, nisam se puno gojila.
video tereza orlovski hiperstimulacija? :think:
Vantelesna koja je izazvala hiperstimulaciju iliti obrnutno. Kako god zelis.
Sve u svemu, za 2 dana mi je stomak bio kao da sam u 9. mesecu. :aha:
bruh nakon pucanja trbušne maramice usled velikog napora ili posledica operacije,
imam to čudo u predelu želuca zbog težine koju sam pomerala, neoperativno,
inače se operiše, stavi se mrežica i bude kao dobro, ume da se kroz rupu hernije
provuče deo creva i to prilično boli ali se vrati unutra ležanjem i mirovanjem, ali ume
i da se vrati ukoliko se ne pazi i nastavi se sa cimanjem teških stvari...sve znam :zkez:
Ajoj
Stvarno ne mozes da operises?
Kako to?
Sta ako se ukljesti?
Covek 3 dece, zena ne radi cuvala decu, on nasao devojku i "izbacio" je iz kuce i ona kaze pa sto ona da se razvede, nije joj nista nazao uradio. :lol: to je sitnica
U pravu ste obe
Nije to nista nevidjeno i necuveno
Sto zena ne uzme decu i ode, mir i cao?
I nema niko pravo da je izbacuje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top