Quantcast

Sta trenutno radis? 11

tuc muc

Domaćin
Poruka
3.603
Pantalone su Sneki, al su super udobne za po kuci na primer :malav:
Pogledajte prilog 619790
Ništa lonama ne fali, možeš u njima i na paradu, jer odelo ne čini čoveka, ti si idealno gradjena žena i šta god obučeš dobro ti stoji, plus deluješ kao dama, sofisticirano, prefinjeno, odmereno, tako da ti se izlet u ekstravagantno ne može zameriti, takav stilski iskorak može samo da bude odraz tvoje originalnosti.
A ja zvučim kao kolega Ambasador kad lajkuje Smokvu. :lol:

Troja

Elita
Poruka
22.127
Ništa lonama ne fali, možeš u njima i na paradu, jer odelo ne čini čoveka, ti si idealno gradjena žena i šta god obučeš dobro ti stoji, plus deluješ kao dama, sofisticirano, prefinjeno, odmereno, tako da ti se izlet u ekstravagantno ne može zameriti, takav stilski iskorak može samo da bude odraz tvoje originalnosti.
A ja zvučim kao kolega Ambasador kad lajkuje Smokvu. :lol:
O pa hvala lepo :D

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
95.034
Hbt od 12 nisam spustila aparat, hebem ti decu i ng i sve
Bezim kuci da zgrabim macku i da je ugnjavim sorotu, mozak su mi popila sto derlad sto mame njihove, oh te mame po profesiji, psihicki te isisaju
Jaoo otvoricu studio samo macke da fotkam mrs svi u tri lepe
Ja da sam htela da se bakcem decom do sad bih troje napravila u tri lepe breee :histericna:

Mali čičak

Legenda
Poruka
68.659
Odmaram... sipala sebi casu Zweigelta, grickam semenke, gledam tv i uzivam... :) standardna pozicija, mm sedi, spava, moje noge prebacene preko njega... i tako :lol:
Mm me pitao jedan dan, da li sam svesna da sam na seminare dala dve plate za skoro dve nedelje... a meni bilo sjajno na oba i bas sam uzivala :zaljubljena:

Blago vama koji planirate odmor oko Ng... mi radimo udarnicki... tek tamo posle Ng cemo malo skoknuti do Zlatibora, klinci nek uce skijanje... ja cu nekako podneti, uz bazen... :lol: a more cu da gledam da bukiram za februar... mart mozda bolje... mm je hteo da decu vodimo negde ali ja necu da malog vadim iz skole...
Jos nisam rascistila sa sobom kako cemo Italiju u junu kad mali ide u skolu, mora nedelju dana da izostane... :dosadno:

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
95.034
Odmaram. Kad od jutra krenu neki “krsevi” tako se i završi radni dan.
Sada kafa i Coca Cola, nisam ručala nemam apetit nešto već par dana.
Gledam neke aranžmane za letovanje oko Nove godine.
Ja sam odustala od putovanja i izleta sad na zimu... nista mi se ne svidja sto je u formi izleta, nemam duse da me neko klacka busem ceo dan.... treba mi odmor a ne da se umorim u busu...
Tako da sam umesto toga uzela gajbu sa djakuzijem da odmorimo dusu, tzv jjebarnik :lol: to cu par dana slobodno da uzmem sredinom meseca.... ima da legnem u onaj djakuzi i da ne ustanem dok se ne rastvorim u vodi :lol:

A na prolece je u planu avantura autom po transilvaniji....sad dal ce se ostvariti videcemo...